جدیدترین رنکینگ المپیکی تکواندو اعلام شد

تهران- ایرنا- فدراسیون جهانی تکواندو، جدیدترین رنکینگ المپیکی هوگوپوشان را پیش از مسابقات فینال گرندپری ۲۰۱۹ اعلام کرد.

در رده‌بندی اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی، آرمین هادی‌پور نماینده وزن منهای ۵۸ کیلوگرم کشورمان در رده چهارم جدول باقی ماند. فرزان عاشورزاده دیگر تکواندوکار کشورمان در این وزن نیز در رده بیست و دوم جای گرفت.

در وزن منهای ۶۸ کیلوگرم، میرهاشم حسینی در رده هفتم قرار گرفت، سروش احمدی جایگاه دوازدهمی خود را حفظ کرد و امیرمحمد بخشی نیز رده بیستم را به نام خود ثبت کرده است.

محمدعلی خسروی در وزن منهای ۸۰ کیلوگرم در رده سی و پنجم قرار دارد و علی اشکوریان نیز رده سی و ششم را به خود اختصاص داده است.

سجاد مردانی تکواندوکار وزن به اضافه ۸۰ کیلوگرم کشورمان، جایگاه هفتمی را به خود اختصاص داد. سعید رجبی دیگر نماینده این وزن رده بیست و ششم را در اختیار دارد.

در بخش زنان، ناهید کیانی در وزن منهای ۴۹ کیلوگرم رده چهل و چهارم را به نام خود ثبت کرده است. مهلا مومن‌زاده دیگر نماینده این وزن نیز که در مسابقات جهانی موفق به کسب مدال نقره شد در رده شصت و چهارم قرار دارد.

پریسا جوادی در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم در رده شصت و دوم قرار گرفته است.

در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم، یلدا ولی‌نژاد رده هفدهم را به خود اختصاص داده؛  کیمیا علیزاده دیگر نماینده این وزن جایگاه شصت و پنجم را در اختیار دارد و ملیکا میرحسینی نیز در جایگاه هفتاد و سوم قرار دارد.

در وزن به اضافه ۶۷ کیلوگرم، زهرا پوراسماعیل رده چهل و نهم را به خود اختصاص داده، اکرم خدابنده دیگر نماینده این وزن در رده پنجاه و پنجم جای دارد و کیمیا همتی در رده شصت و هفتم قرار گرفته است.

رقابت‌های فینال گرندپری از روز جمعه در روسیه آغاز می‌شود که ۱۲۸ هوگوپوش برتر جهان در آن حضور دارند.

آرمین هادی‌پور، سروش احمدی، میرهاشیم حسینی و سجاد مردانی، جواز حضور در این پیکارها را دارند که در صورت کسب مدال از شانس بسیار بالایی برای رسیدن به المپیک توکیو برخوردار می‌شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =