معلمان کهگیلویه و بویراحمد سواد رسانه ای خود را ارتقا دهند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: معلمان و دانش آموزان هر سه مقطع تحصیلی این استان هر چه بیشتر سواد رسانه ای خود را ارتقا دهند.

هادی زارع پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: چنین امری نخستین و مهمترین گام برای تحقق هر چه بهتر اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بوده و می تواند در این زمینه مؤثر باشد.

وی افزود: روابط عمومی اداره های آموزش و پرورش ۱۳ شهرستان و منطقه کهگیلویه و بویراحمد از جایگاه ویژه ای برای دستیابی هر چه مطلوب تر به اهداف سند تحول بنیادین برخوردارند.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: روابط عمومی اداره های آموزش و پرورش این استان می توانند با استفاده از ظرفیت رسانه های استان و فضای مجازی اهداف سند تحول بنیادین را دنبال کرده و آنها را به نحو احسن تبیین کنند.

زارع پور عنوان کرد: روابط عمومی اداره های آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد باید از طریق تعامل دوسویه با اصحاب رسانه استان برنامه های این نهاد مهم فرهنگی را با جدیت بیشتری محقق کنند.

وی ابراز داشت: روابط عمومی اداره های آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد یک بازوی اجرایی قدرتمند برای این نهاد فرهنگی به منظور افزایش روزافزون همدلی و همگرایی با دیگر دستگاه های اجرایی استان است.

افزون بر ۱۶۱ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =