حوزه هنری و سازمان تبلیغات اسلامی باید به دنبال هم‌افزایی باشند

شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت:حوزه هنری بازوی هنری سازمان است و این دو نباید از یکدیگر جدا باشند بلکه باید به دنبال هم‌افزایی باشند.

محمد روح‌الامینی روز سه‌شنبه در سفر به شهرکرد در نشست با رئیس و کارکنان حوزه هنری چهارمحال و بختیاری افزود: حوزه هنری انقلاب اسلامی به عنوان بازوی سازمان تبلیغات اسلامی است و باید همکاری بین حوزه هنری و سازمان تبلیغات اسلامی بیشتر باشد.

وی افزود: از هم جدا بودن سازمان و حوزه هنری کمکی به هیچ یک از ما نخواهد کرد و باید با هم‌افزایی بیشتر و نشست‌های مشترک، بتوانیم کارهای فرهنگی،تبلیغی و هنری مشترکی را انجام دهیم، که مخاطبان حوزه هنری و سازمان را صد چندان کند.
روح‌الامینی اظهار داشت: خوشبختانه بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در بیشتر شهرها و استانها، از لحاظ سخت‌افزاری کار زیادی شده است و تغییر و تحول در این زمینه به خوبی نمایان است، ولی امروز باید  تولید محتوا و آثار فاخر را بیش از پیش در دستورکار قرار داد و این هم‌افزایی و کار مشترک تمام مجموعه‌های فرهنگی را می‌طلبد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی، با قدردانی از تولیدات و آثار و برنامه‌های مطلوب حوزه هنری استان گفت: باید با بالا بردن کیفیت سالن‌ها و اماکن فرهنگی و افزایش جلسات شعر، داستان و فعالیت‌های هنری و فرهنگی وتبلیغی در استان، نسبت به جذب حداکثری و بیش از پیش مخاطبین کوشید که همکاری و کمک رسانی دو طرفه می‌تواند ما را به این مقصود برساند.
وی هنرمندان را از سرمایه‌های انقلاب اسلامی دانست و افزود: باید تلاش کنیم هنرمندان استان‌ها بتوانند با تولید آثار هنری فاخر خود هر چه بیشتر اهداف ناب اسلام و انقلاب اسلامی را به جهانیان معرفی کنند.
رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست گفت:حوزه هنری استان چهارمحال و بختیاری در بیش از ۳ دهه فعالیت خود در استان آثار بسیاری را در زمینه‌های مختلف هنری تولید کرده است که بیشتر در کشور از آثار مطرح هستند.
حجت الله شیروانی افزود: تولید کتاب تاریخ انقلاب اسلامی در استان چهارمحال و بختیاری یکی از آثار فاخر و تاثیرگذار حوزه هنری است که بزودی به چاپ خواهد رسید و به گفته مسئولان مرکز یکی از آثار شاخص در این زمینه در کشور خواهد بود.
شیروانی اظهار داشت: هنرمندان و تولیدات حوزه هنری در زمینه فیلم، تئاتر، ادبیات پایداری، موسیقی، تجسمی، آفرینش‌های ادبی تاکنون در کشور خوش درخشیده اند و به تازگی دو تولید این حوزه در زمینه رمان و نقد ادبی در جوایز و رویدادهای تراز اول کشور( جایزه جلال آل احمد و کتاب سال جهوری اسلامی ایران) نامزد شده‌اند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =