۹ دی تبلور شعور بالای ملت ایران است

ارومیه- ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: ۹ دی به عنوان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران، تبلور شعور، هوشیاری و آگاهی ملت ایران است.

طاهر بخشایی روز سه‌شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم یوم‌الله ۹ دی و دهه فجر انقلاب اسلامی افزود: ملت ایران در ۹ دی سال ۱۳۸۸ با درایت و تیزبینی و دشمن‌شناسی در صحنه حاضر شده و نقشه‌های دشمنان را خنثی کردند.

وی اظهار داشت: دشمنان نظام و انقلاب و تمامی جبهه کفر در یک صف قرار گرفتند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی را زمین‌گیر کنند ولی حضور به موقع و آگاهانه مردم اجازه نداد دشمنان داخلی و خارجی به اهداف خود برسند.

وی ادامه داد: دشمنان با نشانه گرفتن اعتقادات و باورهای دینی مردم دست به حماقتی بزرگ زده و چهره پلید خود را به تصویر کشیدند ولی اتحاد مردم و درایت مقام معظم رهبری دشمنان را مایوس و ناکام کرد.

وی حضور پرشور در این روز تاریخی را ضرورتی اجتناب‌ناپذیر دانست و افزود: در این روز حماسی که نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است مردم مسلمان و انقلابی ایران عملا نشان خواهند داد که همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند.

«بخشایی»، به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص ۹ دی اشاره کرد و گفت: مردم ما در این روز به دشمنان داخلی و خارجی ثابت کردند، اگر در جایی و زمانی احساس کنند دشمن قصد تهدید دارد با تمام هستی خود پای انقلاب خواهند ایستاد و نمی‌گذارند که آنها به اهداف پلید خود دست یابند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی برگزاری نشست‌های بصیرتی در دانشگاه‌ها، توزیع وِیژه‌نامه در خصوص ۹ دی با عنوان از صورت تا بصیرت در بین دانش‌آموزان، برپایی نمایشگاه عکس با موضوع تبیین ابعاد فتنه ۸۸ و نشست هم‌اندیشی برای روحانیان اهل سنت را از جمله برنامه‌هایی عنوان کرد که به مناسبت یوم الله ۹ دی برگزار خواهند شد.

روز نهم دی سال ۱۳۸۸، مردم ایران اسلامی در مقابله با فتنه‌انگیزی و توطئه‌های دشمنان، پس از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، در دفاع از حریم انقلاب و ولایت به خیابان‌ها آمده و شکوه بصیرت و حضور حماسی خود را به نمایش گذاشتند.  
نهم دی ماه از آن پس به نام روز میثاق امت با ولایت و از نهم تا ۱۹ دی ماه به نام دهه بصیرت نامگذاری شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =