۱۲ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۶
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 83579135
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

پنجره واحد اقتصادی موجب تسهیل سرمایه‌گذاری در کرمان شد

کرمان - ایرنا - معاون اقتصادی اداره‌کل اقتصاد و دارایی استان کرمان گفت: پنجره واحد اقتصادی زیرساخت تسهیل سرمایه‌گذاری در این استان را فراهم کرده و واحدهای تولیدی پس از اخذ مجوزهای اولیه، ظرف مدت ۲ هفته پاسخ تمامی استعلامات خود را از طریق نهادهای متولی به صورت حضوری دریافت می‌کنند.

حمید شهسواری روز سه‌شنبه در حاشیه نشست پنجره واحد سرمایه گذاری در جمع خبرنگاران افزود: مصوبات این نشست طرح‌های سرمایه گذاری بودند که نیاز به طرح‌های توجیهی زیست محیطی داشتند و تفسیر روند قانونی آن در جلسه ارائه شد که ابهامی وجود نداشته باشد.

وی ادامه داد: از این پس سرمایه گذاران می توانند به موازات تهیه طرح خود، مجوزهای زیست محیطی را  به طور همزمان دریافت کنند که مشکلی در سرمایه‌گذاری این افراد وجود نداشته باشد.

معاون اقتصادی اداره‌کل اقتصاد و دارایی استان کرمان گفت: همچنین در این نشست میزان رسیدگی بانک ها به طرح‌های مربوط به اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، بررسی شد.

وی افزود: طرح‌هایی که برای دریافت تسهیلات به بانک‌های استان کرمان مراجعه کردند تا جایی که قوانین بانکی اجازه می دهد، تسهیلات خود را دریافت کردند و مابقی طرح ها در حال عارضه یابی هستند و از طریق کارگروه مربوطه به نتیجه نهایی می‌رسند.

همچنین در این نشست به مشکلات ۱۵ واحد تولیدی استان با حضور استاندار کرمان و سایر مسئولان رسیدگی شد و پنجره واحد اقتصادی در راستای رسیدگی به مشکلات اخذ مجوزها و رونق تولید هر سه شنبه در کرمان برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =