نماینده ادوار: مجلس یازدهم باید مستقل و مردمی باشد

تهران- ایرنا- نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم باید مردمی و مستقل باشد و به احزاب و جناح ها، تعلق و تعصب کمتر داشته باشند و بیشتر به آحاد جامعه و اقشار مختلف توجه کند.

«عسکر جلالیان» روز سه شنبه در حاشیه ثبت نام در ستاد انتخابات کشور در گفت وگو با ایرنا افزود: مجلس یازدهم باید مردمی و مستقل باشد و به احزاب و جناح ها، تعلق و تعصب کمتر داشته باشند و بیشتر به آحاد جامعه و اقشار مختلف توجه کند.

نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی درباره برنامه‌هایش گفت: آنچه که مرا بسیار نگران می‌کند و در این دوره آنرا دنبال می‌کنم و براساس آن از مردم رای می‌گیرم، اشتغال و مسائل اقتصادی است.

وی افزود: معیشت آحاد مردم به ویژه اقشار کم درآمد و کارمند جامعه در شرایط فعلی دچار آسیب شده است و مجلس یازدهم باید معیشت اقشار مختلف مردم به ویژه اقشار پایین دست را به طور جدی مدنظر قرار دهد.

جلالیان در پاسخ به این پرسش که در صورت کسب رای لازم، کدام کمیسیون را بر می گزیند، اظهار داشت: باید ببینم چه افرادی رای می آورند و چه اتفاقی می افتد؛ چون من هم در حوزه انرژی تخصص دارم و هم در کمیسیون آموزش و تحقیقات بودم. همچنین در کمیسیون قضایی مجلس هم دارای سابقه هستم و معاون پارلمانی و حقوقی وزارت دادگستری نیز بودم.

وی ادامه داد: در دوره قبل به دلایل خاصی نامزد نشدم و این دوره تصمیم گرفتم ورود کنم فکر کنم شرایط احراز رای من خوب باشد و بتوانم آنچه که احساس تکلیف می کنم انجام می‌دهم.

جلالیان با بیان اینکه به شکل مستقل در انتخابات حاضر می‌شود، خاطرنشان کرد: انتخاب مردم برای من محترم است و امیدوارم نتیجه‌ای در آنجا رقم بخورد به صلاح مردم آن منطقه و کشور باشد.  

به گزارش ایرنا، نام‌نویسی داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از صبح یکشنبه دهم آذرماه در سراسر کشور آغاز شد و به گفته اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور تا ساعت ۱۴ روز دوشنبه دوازدهم آذرماه، ۲ هزار و ۳۴۵ داوطلب نام‌نویسی کرده اند که از این تعداد ۲۷۰ نفر زن هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =