داوطلب انتخابات: آمده‌ام در مسابقه قدرت برای خدمت به مردم شرکت کنم

تهران-ایرنا- دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین گفت: من آمده‌ام که در مسابقه قدرت شرکت کنم، اما نه قدرت در خدمت قدرت، بلکه قدرت برای خدمت به مردم.

ابوالقاسم رئوفیان دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین در سومین روز ثبت نام داوطلبان مجلس در وزارت کشور با اشاره به سابقه حزبی خود گفت: من یک حزبی هستم  و حضورم به این معنا که خارج از دایره حزب حضور پیدا کنم، نیست. حزب ما جزو جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت است که بیش از ۲۰ حزب و گروه سیاسی در آن حضور دارند و به عنوان نایب رییس اول جبهه پیشرفت و عدالت هستم.

وی که از حوزه تهران، ری شمیرانات در انتخابات شرکت کرده است، ادامه داد: من آمده ام که در مسابقه قدرت شرکت کنم، اما نه قدرت در خدمت قدرت، قدرت برای خدمت به مردم. قدرت وسیله است و هدف رفع دغدغه های مردم است. ساماندهی اوضاع اقتصادی کشور است.  

این فعال سیاسی با بیان این که احساس مسوولیت کردم با توجه به سخنان رهبری که فرمودند کسانی که می‌توانند پا به عرصه رقابت بگذارند، گفت: آمدیم اگر شورای نگهبان مرا تایید صلاحیت کرد در عرصه رقابت حضور پیدا می‌کنم که خود آن یک برنامه و پروژه ای است که چگونه باید با مردم حرف زد و چه وعده‌هایی داد.

رئوفیان گفت: کاندیداها باید آنچه که در حیطه توان و اختیارات شان است را به مردم وعده دهند و به آن جامه عمل بپوشانند وگرنه وعده‌های مردم فریب برای گرفتن رای کاری علیه مردم و خیانت به مجلس به عنوان خانه ملت است.

وی افزود: باید توجه داشته باشیم که آیا توان تغییر وضع موجود به وضع مطلوب در کاندیداها وجود دارد یا نه. اگر چنین چیزی را در خود نمی‌بینیم باید عرصه را به حتی مخالف و رقیب خود ببخشیم.

دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین درباره اولویت مجلس یازدهم گفت: اولویت مجلس یازدهم باید باور به اصل حاکمیت قانون و شفافیت باشد.

رئوفیان در پاسخ به این پرسش که با شورای ائتلاف اصولگرایان همراه می‌شود یا خیر، اظهار کرد: من به عنوان دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین و به طور مستقل وارد انتخابات شده ‌ام. البته مستقل بودن به معنای همکاری نکردن با سایر احزاب نیست؛ چرا که در حال حاضر حزب ما عضو جبهه پیشرفت، ‌رفاه و عدالت است و در همکاری با آنان فعالیت می‌کنیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =