کمیته امداد یک میلیارد تومان در صندوق ولایت استان تهران سپرده گذاری کرد

تهران - ایرنا - مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران از سپرده گذاری یک میلیارد تومانی مرکز رسیدگی به امور مساجد این نهاد در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان تهارن به منظور ارایه تسهیلات به نیازمندان خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه کمیته امداد استان تهران، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان این مطلب افزود : در راستای هم افزایی و ترویج سنت پسندیده قرض الحسنه باید از ظرفیت‌های موجود در جامعه برای خدمت به نیازمندان بهره ببریم و  بر اساس تعامل و هماهنگی های انجام شده با مرکز رسیدگی به امور مساجد مبلغ پیش گفته در این صندوق سپرده گذاری شد.

وی ادامه داد: طبق تعاملات انجام شده و بر اساس ضوابط صندوق قرض الحسنه امداد ولایت این سپرده گذاری با هدف کمک به نیازمندان معرفی شده از طرف مرکز رسیدگی به امور مساجد انجام شده است که در آن متقاضی دریافت تسهیلات از طرف مرکز به صندوق امداد ولایت معرفی و بعد از احراز هویت تسهیلات به وی پرداخت می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه مرکز رسیدگی به امور مساجد پیش از این نیز در صندوق امداد ولایت سپرده گذاری داشته است، یادآور شد: این مرکز پیش از این دو میلیارد تومان در صندوق امداد ولایت سپرده گذاری کرده بود که ۴۰۰ نفر از نیازمندان معرفی شده از تسهیلات صندوق بهره مند شدند.

پرپنچی خاطر نشان کرد: ترویج و نهادینه سازی فرهنگ قرض الحسنه در جامعه، پرداخت حداکثری وام‌های قرض الحسنه به صورت هدفمند، اخذ کمترین کارمزد در مقایسه با سایر بانک‌ها و مؤسسات، ایجاد و کسب رضایت و اعتماد در مشتریان، اتصال به شبکه شتاب و همچنین ارائه خدمات مناسب و متنوع از مزایای صندوق امداد ولایت است.

وی همچنین به تعداد شعب و عاملین صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در استان تهران اشاره کرد و گفت: سه شعبه از این صندوق در کلان شهر تهران در خیابان های شریعتی ، خیابان فرجام و مالک اشتر است و ۴۴ عامل هم در دفاتر کمیته امداد کار پرداخت تسهیلات به نیازمندان را برعهده دارند.