باید از خانواده آسیب‌دیدگان حوادث اخیر دلجویی شود

تهران-ایرنا- اعضا دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت از تشکیل کمیته های پیگیری امور آسیب‌دیدگان حوادث اخیر استقبال و تاکید کردند باید از خانواده آسیب‌دیدگان حوادث پس از اصلاح قیمت بنزین دلجویی شود.

به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، جلسه هفتگی دفتر سیاسی این حزب، شامگاه روز گذشته ۱۱ آذرماه در محل دفتر مرکزی و به ریاست «علی شکوری‌راد» دبیرکل حزب برگزار شد.
 در این جلسه ضمن استقبال از تشکیل کمیته‌هایی در مجلس و شورای شهر تهران برای پی‌گیری امور آسیب‌دیدگان و خانواده‌هایی که اعضای آنها دچار صدمات و ابتلائات سنگین ناشی از اعتراضات اخیر شده‌اند، از اعضای حزب در سراسر کشور خواسته شد تا هرگونه مساعدت و اطلاعات لازم را به این کمیسیون‌ها رسانده و با ایشان کمال همکاری را به عمل آورند.  
همچنین از اعضای حزب درخواست شد تا به عنوان وظیفه‌ای اخلاقی و ملی، به طور مستقل نیز برای دل‌جویی از خانواده‌های آسیب‌دیدگان از هیچ گونه تلاشی مضایقه نکنند.
به گزارش ایرنا آغاز طرح اصلاح قیمت بنزین از ۲۴ آبان ماه، اعتراضاتی در نقاط مختلف کشور برانگیخت و موجب کشته و زخمی شدن تعدادی از هموطنان و آسیب به اموال عمومی شد.
طی روزهای گذشته کمیته‌هایی به منظور بررسی شرایط آسیب دیدگان این حوادث در شورای شهر تهران و مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =