پیگیر حضور استارتاپ‌های ایرانی در بازارهای بین‌المللی هستیم

باکو- ایرنا- "محمدجواد آذری جهرمی" وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با ابراز امیدواری بر این که شرکت‌های ایرانی از جمله استارتاپ های ایرانی که در این نمایشگاه بین المللی حاضر شده اند با برنامه ریزی و مذاکرات صورت گرفته، بتوانند موفق باشند و برای توسعه بازار بین المللی قراردادهای خوبی را امضا کنند، گفت: ما پیگیر این مطلب هستیم.

آذری جهرمی بامداد سه‌شنبه حین ورود به جمهوری آذربایجان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در فرودگاه بین المللی باکو، افزود: سیاست هایی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دو سال اخیر پیگیری کرده، همواره مبتنی بر همکاری‌های اقتصادی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با کشورهای همسایه بوده است.

وی افزود: در این دو سال گذشته، حجم روابط اقتصادی دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان رشد قابل توجه داشته و در همین راستا امسال ۱۴ شرکت ایرانی فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در نمایشگاه بین المللی "باکو تل- ۲۰۱۹ " و همایش بین المللی "خلاقیت باکو" حضور دارند و به دنبال گسترش همکاری‌های دوجانبه هستند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، دیدارهای دوجانبه با وزیران ارتباطات و  فناوری اطلاعات برخی کشورهای حاضر در این نمایشگاه بین المللی برای بررسی گسترش همکاری‌های فیمابین را از جمله برنامه سفر خود به باکو عنوان کرد.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات "باکوتل– ۲۰۱۹" در روزهای ۳ الی ۶ دسامبر (۱۲ و ۱۵ آذرماه) جاری با حضور ۲۳۸ شرکت از ۲۳ کشور برگزار می شود.

در این نمایشگاه بین المللی، غرفه ملی جمهوری اسلامی ایران دایر شده و در آن، آخرین دستاوردهای شرکت های عمده کشورمان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نمایش داده می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =