دادگستری ۳۰ واحد تولیدی خراسان شمالی را از رکود خارج کرد

بجنورد- ایرنا - رییس‌کل دادگستری خراسان شمالی اعلام کرد: با اقدامات دستگاه قضا ۳۰ واحد تولیدی که قبلا تعطیل شده و یا با توقف روند تولید مواجه شده بودند، دوباره احیا شده و به چرخه فعالیت تولیدی بازگشتند.

حجت‌الاسلام اسدالله جعفری روز دوشنبه در هشتمین نشست ستاد استانی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، که با حضور جمعی از تولیدکنندگان و صاحبان صنایع و سرمایه گذاران استان در دادسرای عمومی و انقلاب بجنورد برگزار شد،  گفت: با جلوگیری از توقف فعالیت این واحدهای تولیدی که در سال ۱۳۹۷ و ۸ ماهه امسال صورت گرفت، از بیکاری ۲۰۷ نفر از کارگران این واحدها ممانعت شد.

وی افزود: از ابتدای سال ۹۷ تا پایان آبان امسال، مجموعا ۱۳۸ پرونده در خصوص مشکلات سرمایه گذاران در دبیرخانه ستاد استانی تشکیل و با پیگیری‌های انجام شده، ۷۱ فقره از این پرونده‌ها مختومه شد و باقیمانده پرونده ها نیز برای رفع مشکل در دست پیگیری است.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی برخی دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، یک کارخانه تولید فرآورده‌های لبنی در استان احیا شده و ۳۰ نفر کارگر آن مجددا به سر کار بازگشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =