۲۳ داوطلب انتخابات در استان یزد ثبت نام کردند

یزد- ایرنا- تاکنون ۲۳ نفر در چهار حوزه انتخابیه استان یزد برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که دوم اسفند ماه سال ۹۸ برگزار می‌شود، ثبت نام خود را نهایی کردند.

سیدمهدی طلایی مقدم، دبیر ستاد انتخابات استان یزد دوشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد در حوزه انتخابیه یزد، اشکذر و بخش ندوشن ۱۴ نفر ثبت نام نهایی و ۱ نفر در حال ثبت نام است.

وی اضافه کرد: در حوزه انتخابیه تفت و میبد ۳نفر و حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد ۵ نفر ثبت نام خود را نهایی و قطعی کرده اند.

طلایی مقدم اظهار داشت: همچنین در حوزه انتخابیه اردکان ۱ نفر ثبت نام خود را نهایی و ۱ نفر در حال ثبت نام است که مجموع ثبت نام کنندگان  نهایی استان ۲۳ نفر و ۲ نفر هم در حال ثبت نام می باشد.

دبیر ستاد انتخابات استان یزد افزود: از تعداد ثبت نام کنندگان در حوزه انتخابیه یزد، اشکذر و ندوشن یک خانم هم داوطلبی خود را برای رقابت های مجلس اعلام کرده است.

وی با اشاره به اینکه  در یازدهمین دوره انتخابت مجلس شورای اسلامی در استان یزد که اسفندماه برگزار می شود حدود ۷۵۵ شعبه اخذ رای منظور شده است گفت: تعداد شعب اخذ رای در انتخابات اسفند ماه در این استان نسبت به دوره قبلی همین انتخابات ۴.۶ درصد افزایش دارد.

دبیر ستاد انتخابات استان یزد عوامل دخیل در حوزه انتخابات استان در حال حاضر را یک هزارو ۳۰۰ نفر ذکر کرد و گفت: تا زمان برگزاری انتخابات، این رقم به بیش از هشت هزار نفر خواهد رسید.

ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از دیروز /دهم اذرماه/ آغاز شده و تا ۱۶ همین ماه ادامه دارد.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =