ساداتی نژاد، مسئول دفتر نهاد در دانشگاه تربیت مدرس شد

تهران- ایرنا - حجت الاسلام سید مهدی ساداتی نژاد مسئوول دفتر نهاد مقام معظم رهبری نماینده در دانشگاه تربیت مدرس شد.

به گزارش گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، این مراسم امروز دوشنبه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد و حجت الاسلام «مصطفی رستمی» رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در سخنانی گفت: انتظار از دانشگاه‌های برجسته‌ای مانند تربیت مدرس این است که درگیر مسائل و مشکلات جامعه شده و برای آن راهکار ارائه کنند.

وی گفت: دانشگاه مطلوب و برجسته باید با علم خود سبب تحول شود تا در امور مختلف مرجع شده و مسیرهای جدید پیدا کند.

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد از نظر اقتصادی مردم را در تنگنا قرار دهد، ایجاد ناامنی کرده و فشار روانی بر مردم ایجاد کند. اما دانشگاه باید در این راستا خلاق، امیدبخش و اعتماد دهنده عمل کند.

  «محمد تقی احمدی» رییس دانشگاه تربیت مدرس نیز در سخنانی بیان کرد: حجت الاسلام فلاح رفیع نزدیک به یک دهه به عنوان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با دانشگاه همکاری ارزشمندی ارائه دادند تا  علاوه بر اقدامات اجرایی و فرهنگی صورت گرفته، همواره از دانش وی در نشست‌های مختلف استفاده کنیم.
وی افزود: فلاح رفیع همواره دارای تفکری والا، اخلاق حسنه و الگوی رفتاری بسیار شایسته اسلامی و دانشگاهی بودند و ساداتی نژاد به دانشگاه، موج جدیدی از دانش و فضل و رایحه فرهنگی انقلاب اسلامی و هدایت و پشتیبانی دینی و سیاسی را رقم خواهد زد.
حجت الاسلام «رمضانعلی فلاح رفیع» نیز در سخنانی گفت: از مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تشکر می‌کنم که بار این مسئولیت سنگین را از روی دوش من برداشتند تا پس از ۱۰ سال امروز با فراغ بال و آرام وارد دانشگاه شوم.

وی گفت: مسئولیت پذیرفتن در دانشگاه به ویژه در شرایط سخت سیاسی و فرهنگی و با وجود توقعات و سلیقه‌های مختلف، کار آسانی نیست. امیدوارم حجت ااسلام ساداتی نژاد که پیش از این، ریاست مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی را بر عهده داشتند و فردی عالم، فاضل، متواضع و دانشگاهی هستند در این مسیر موفق شوند.

حجت‌الاسلام‌ «سید مهدی ساداتی نژاد» مسئول جدید دفتر نهاد مقام معظم رهبری نیز در سخنانی گفت: کار کردن در دانشگاه‌های بزرگ حساسیت و ظرافت خاصی را می‌طلبد و سبب افتخار است که به عزیزان دانشگاهی خدمت می‌کنم.

وی گفت: همانطورکه مقام معظم رهبری فرمودند در دانشگاه باید سازندگی علمی، اخلاقی و فکری صورت گیرد و این در سایه همفکری، همکاری و اراده جدی محقق می‌شود.

مسئوول جدید نهاد رهبری در دانشگاه تربیت مدرس خاطرنشان کرد:  تعهد به اهداف و وظایف دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، اخلاق مداری، وفق، مدارا و قانون گرایی از مواردی است که به آنها توجه خواهم داشت. نهاد بدون همراهی و همکاری تشکل‌های دانشگاه و مدیریت دانشگاه نمی‌تواند به اهدافی که در اساسنامه خود دارد دست یابد.
در پایان مراسم حکم حجت الاسلام ساداتی نژاد و لوح تقدیر حجت الاسلام فلاح رفیع از سوی رییس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اهدا شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش