تعداد داوطلبان نمایندگی مجلس از استان گلستان به ۶۹ نفر رسید

گرگان - ایرنا - معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری گلستان از ثبت نام ۲۹ زن و مرد در دومین روز نام‌نویسی برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد و گفت : تا پایان روز دوم ۶۹ نفر از حوزه‌های انتخابیه گلستان ثبت نام کردند.

عبدالرضا چراغعلی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: در روز گذشته ۴۰ نفر در حوزه های انتخابیه گلستان ثبت نام کرده بودند.

وی بیان کرد: در پایان روز دوم ۱۵ نفر برای حوزه انتخابیه گمیشان ، بندرگز ،کردکوی و بندرترکمن، ۱۶ نفر در حوزه انتخابیه گنبدکاووس، ۱۴ نفر در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا، ۵ نفر در حوزه انتخابیه علی آبادکتول، ۱۱ نفر برای حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر و ۸ نفر در حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، مراوه تپه و کلاله نام نویسی کردند.

چراغعلی ادامه داد: داوطلبان برای ثبت نام باید با در دست داشتن مدارک کامل از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر به فرمانداری‌های مرکزی ۶ حوزه انتخابیه استان در شهرهای گرگان، گنبدکاووس، کردکوی، علی آبادکتول، رامیان و مینودشت مراجعه کنند.

ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از دیروز یکشنبه آغاز شده و تا شانزدهم آذرماه ادامه دارد.

استان گلستان با ۶ حوزه انتخابیه اصلی، ۷ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد که ۲ نفر از حوزه گرگان و آق قلا ، یک نفر از رامیان و آزادشهر، یک نفر از علی آباد، یک نفر از کردکوی، بندرترکمن و بندرگز، یک نفر از گنبدکاووس و یک نفر از مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه به مجلس شورای اسلامی راه خواهند یافت.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند امسال /۹۸/ برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =