6 داوطلب نمایندگی مجلس در خاش ثبت‌نام کردند

زاهدان- ایرنا- فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت درمجموع در ۲ روز نام‌نویسی داوطلبان مجلس شورای اسلامی 6 نفر در این شهرستان ثبت‌نام کردند.

صاحب گل صالحی دوشنبه‌شب در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در روز نخست 2 نفر و امروز چهار نفر برای حضور در عرصه رقابتی مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرده‌اند. 
وی بیان کرد: داوطلبان در مهلت تعیین شده با همراه داشتن اصل کارت ملی و تصویر آن، اصل شناسنامه عکس­دار و تصاویر کلیه صفحات آن، یک قطعه عکس ۴*۳ جدید، اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی معتبر (حداقل کارشناسی ارشد و یا معادل آن)، اصل و تصویر گواهی رسمی مبنی بر قبول استعفاء و عدم اشتغال در پست و مقام و مشاغل مشمول استعفای موضوع ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و نیز اصل و تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت دائمی و یا مدرکی معتبر دال بر روشن بودن وضعیت مشمولین خدمت وظیفه عمومی با مراجعه به ستاد انتخابات ثبت نام نمایند.
رئیس ستاد انتخابات خاش اظهار داشت: نام‌نویسی از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هر روز از ساعت ۸ صبح آغاز و تا ساعت ۱۸ ادامه دارد.
وی افزود: داوطلبان تا ۱۶ آذر فرصت دارند با همراه داشتن مدارک لازم به ستاد انتخابات شهرستان خاش مراجعه کنند.
صالحی بیان کرد: داشتن مدرک کارشناسی ارشد و حداقل ۳۰ و حداکثر ۷۵ سال سن از جمله شرایط ثبت‌نام بوده و پس از طی شدن مراحل ثبت نام از همان روز کار بررسی سوابق داوطلبان در مراجع چهارگانه آغاز و تا ۲۱ آذر ادامه خواهد داشت و از ۱۷ تا ۲۶ آذر نیز صلاحیت داوطلبان در هیأت‌های اجرایی بررسی می‌شود.
به گزارش ایرنا حوزه انتخابیه خاش شامل شهر خاش، بخش‌های مرکزی، نوک آباد و ایرندگان، میرجاوه، کورین و نصرت آباد زاهدان است.
انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی دوم اسفند در سراسر کشور برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =