۱۱ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۹
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83577674
۰ نفر

برچسب‌ها

افزایش ۲۵ درصدی مصرف گاز طبیعی در استان البرز

کرج - ایرنا - رییس واحد سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز،‌ اعلام کرد که میزان مصرف گاز طبیعی فشرده سی ان جی بعد از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت ۲۵ درصد افزایش یافته است.

مجید صالحی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تا قبل از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت مایع، میزان مصرف سی ان جی در استان البرز به طور میانگین روزانه ۶۰۰ هزار متر مکعب بود که پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت شاهد افزایش مصرف گاز طبیعی در استان  البرز هستیم.

وی افزود: با گذشت یک هفته از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت مایع در استان البرز با رشد ۲۵ درصدی مصرف گاز طبیعی فشرده  مواجه هستیم و این موضوع بیانگر افزایش تمایل مردم به مصرف این سوخت پاک است.

صالحی گفت: با وجود زیرساخت‌های ایجاد شده در استان توان استفاده از تمام ظرفیت‌ها تا ۲ برابر مصرف فعلی خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: شهروندانی که سال‌ها از سوخت سی ان جی استفاده نمی کردند، با مراجعه به کارگاه‌های مجاز ، مخازن و اتصالات خودروی خود را بررسی و از سالم بودن مخازن مطمئن شوند.

رییس واحد سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز اظهارداشت: عمده مشکل عرضه سی ان جی  مربوط به هسته مرکزی شهر کرج به علت گرانی و محدودیت زمین برای احداث جایگاه‌های سی ان جی است که از شهرداری‌ها دعوت می شود در این خصوص همکاری ‌های لازم را به‌عمل آورند.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز دارای ۵۲ جایگاه سوخت سی ان جی در استان البرز است که پتانسیل عرضه روزانه تا بیش از ۲ میلیون مترمکعب گاز سی ان جی را دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =