وزارت نیرو و سازمان بسیج جامعه زنان کشور تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

تهران-ایرنا- وزارت نیرو و سازمان بسیج جامعه زنان کشور برای اجرای پویش اجتماعی آموزش زنان و کودکان در زمینه ترویج فرهنگ صحیح مصرف آب و برق، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

 گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو حاکی است، این تفاهم‌نامه همکاری با هماهنگی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برای مشارکت و بهره­‌گیری از توان و ظرفیت تاثیرگذار اقشار مختلف بانوان کشور با هدف آموزش و ارتقای سطح نگرش و آگاهی آنان در بخش آب و برق و کسب مهارت‌های رفتاری در بخش مصرف بهینه از سوی «بنفشه زهرایی» مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره­‌وری آب و آبفا و «عبدالصاحب ارجمند»‌مدیرکل دفتر راهبری و نظارت بر انتقال و توزیع برق به نمایندگی از وزارت نیرو و «مینو اصلانی» رییس سازمان بسیج جامعه زنان کشور در ساختمان وزارت نیرو به امضا رسید.
 اصلاح الگوی مصرف آب و برق در خانواده‌ها، ارتقای آگاهی زنان جامعه نسبت به وضعیت منابع آب و برق کشور و ایجاد فرهنگ سازگاری با کم‌آبی در بین زنان کشور از جمله اهداف سه ساله این تفاهم‌نامه عنوان شده است.
هم‌افزایی ظرفیت‌های آموزشی ترویجی و تبلیغی، مشارکت در تهیه محتوای اصلاح الگوی مصرف، مشارکت در اجرای طرح‌های ترویج اصلاح الگوی مصرف، مشارکت در اجرای برنامه‌ها و پویش‌های حمایت از مصرف بهینه آب و برق در فضای مجازی و هم‌افزایی ظرفیت‌ها در حمایت از سمن‌های حامی مصرف بهینه آب و برق از جمله محورهای همکاری مشترک این تفاهم‌نامه است.

همچنین  با هماهنگی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور همزمان با امضای این تفاهم‌نامه، نخستین تفاهم‌نامه استانی نیز میان سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در امور اقشار بسیج و شرکت آبفای خراسان شمالی با حضور جانشین فرمانده سپاه جوادالائمه و مدیرعامل آبفای استان به امضا رسید.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =

سرخط اخبار اقتصاد