هیات اجرایی انتخابات در چهار شهرستان استان مرکزی تشکیل شد

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: ۲۳ هیات اجرایی شامل ۶ هیات اجرایی حوزه‌های اصلی و ۱۷ حوزه فرعی در سطح استان مرکزی پیش‌بینی شده که تاکنون هیات های اجرایی شهرستان‌های خنداب، کمیجان، میلاجرد و آشتیان تشکیل شده و بقیه نیز در آینده نزدیک تشکیل می‌شود.

«بهروز اکرمی» روز دوشنبه در حاشیه بازدید از مرکز ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فرمانداری اراک افزود:  ۶ مرکز حوزه انتخابیه اصلی در استان مرکزی از ساعت هشت صبح تا ۱۸ عصر وظیفه ثبت نام از داوطلبان را در استان برعهده دارند.

وی خاطرنشان کرد: ۲۳ داوطلب روز گذشته در نخستین روز ثبت‌نام، برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان ثبت‌نام کردند که ۲۲ نفر آنان مرد و یک نفر زن بوده است.

اکرمی افزود: ۱۰ نفر شامل ۹ نفر مرد و یک نفر زن در حوزه انتخابیه شهرستان اراک برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند.

وی با یادآوری ادامه ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا شانزدهم آذرماه گفت:  تسهیل در ارایه خدمت به داوطلبان مجلس شورای اسلامی با همکاری هیات های نظارت استان در دستور کار هیات اجرایی قرار دارد.

استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان و بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارای هفت کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که ۲ کرسی مربوط به حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب است.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =