۳۰ دقیقه بازی،‌ ۶۰ امتیاز و ۱۰ دقیقه استراحت برای ستاره بسکتبال آمریکا

تهران- ایرنا- جیمز هاردن ستاره تیم بسکتبال هیوستون با درخشش خود باعث برد تیمش برابر آتلانتا شد. او تنها در سه کوارتر بازی توانست ۶۰ امتیاز کسب کند و به رکورد ستاره‌هایی چون مایکل جردن و کوبی برایانت نزدیک شود.

در ادامه رقابت‌های لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا ۴ مسابقه برگزار شد که در جریان این دیدارها هیوستون راکتز، فیلادلفیا، ساکرامنتو و میلواکی برابر حریفان خود شکست خوردند. در جریان دیدارهای برگزار شده جیمز هاردن ستاره تیم هیوستون که به آقای ریش شهره است با ۶۰ امتیازی که کسب کرد درخشید و نقش زیادی در برد تیمش برابر آتلانتا ایفا کرد. هیوستون در این مسابقه ۱۵۸ بر ۱۱۱ حریفش را شکست داد. هاردن در کنار ۶۰ امتیاز، ۸ پاس منجر به گل و ۳ امتیاز هم کسب کرد. در کنار او بن مک‌لمور ۲۴ امتیاز و ۱۳ ریباند داشت و راسل وست بروک نیز کارش را با ۱۵ امتیاز، ۸ پاس منجربه گل و ۸ ریباند تمام کرد.

نکته جالب توجه در رکورد هاردن این بود که او ۶۰ امتیاز را تنها در سه کوارتر اول مسابقه کسب کرد و توانست برای چهارمین بار در یک مسابقه این امتیاز را به دست بیاورد. تاکنون تنها ویلت چمبرلین، ‌ مایکل جردن و کوبی برایانت توانسته‌اند در تاریخ لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا بیشتر از ۴ مسابقه را با ۶۰ امتیاز تمام کنند. قطعا اگر هاردن در کوارتر چهارم هم در زمین بود می‌توانست امتیازهای بیشتری به نام خودش ثبت کند و در شرایطی روی نیمکت نشست که تنها ۲ امتیاز با شکستن رکورد امتیازهایش در یک مسابقه فاصله داشت.

در دیگر مسابقه فیلادلفیا با درخشش جوئل امبیدی ۱۱۹ بر ۱۱۶ ایندیانا را برد و میلواکی با درخشش غول یونانی خود ۱۳۷ بر ۹۶ ساکرامنتو را شکست داد. در دیدار فیلادلفیا برابر ایندیانا جوئل امبیدی توانست ۳۲ امتیاز و ۱۱ ریباند ثبت کند و بدرخشد.

جیانیس آنتتکونمپو ستاره یونانی میلواکی نیز در دیدر برابر ساکرامنتو ۲۶ امتیاز و ۹ ریباند داشت و ستاره تیمش شد و نقش زیادی در برد میلواکی ایفا کرد.

در آخرین مسابقه برگزار شده نیز ساکرامنتو ۱۰۰ بر ۹۷ دنور را شکست داد.

مسابقات لیگ حرفه‌ای آمریکا با ۸ مسابقه فردا ادامه پیدا می‌کند که در حساس‌ترین دیدار لس آنجلس لیکرز برابر دالاس به میدان می‌رود. تقابل لبرون جیمز ستاره لیکرز با لوکا دونیچ ستاره جوان دالاس جذابیت این رقابت را بیشتر می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =