لیونبرگ در نخستین تجربه روی نیمکت توپچی‌ها، پشت «اوبامیانگ» سنگر گرفت

تهران- ایرنا- تیم فوتبال آرسنال در اولین حضور فردی لیونبرگ به عنوان سرمربی، در برابر میزبان انتهای جدولی خود متوقف شد.

هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر انگلستان با برگزاری ۲ بازی از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت تهران پیگیری شد که در مهم‌ترین دیدار، آرسنال در اولین تجربه سرمربی‌گری فردی لیونبرگ مقابل میزبان انتهای جدولی خود متوقف شد.

توپچی‌های لندن راهی "کَرو رود" شده بودند تا در برابر نوریچ سیتی پیکار داشته باشند. دیداری که در نهایت با تساوی ۲ بر ۲ به اتمام رسید تا شروع کار لیونبرگ سوئدی با امارت‌نشینان چندان جالب نباشد. تیم میزبان ۲ بار از حریف نامدار خود پیش افتاد اما هر بار پیر امریک اوبامیانگ کار را به تساوی کشاند. تیمو پوکی و تُد کانتول در دقایق ۲۱ و ۲+۴۵ برای نوریچ سیتی گلزنی کردند و کاپیتان گابنی آرسنال نیز در دقایق ۲۹ و ۵۷ موفق شد دروازه تیم کرول هلندی را باز کند. گل اول اوبامیانگ از روی نقطه پنالتی زده شد و در حالی به ثمر رسید که بار اول پنالتی او توسط کرول دفع شد اما VAR تصمیم به تکرار پنالتی گرفت و در مرتبه دوم دروازه نوریچ باز شد.

آرسنال با این نتیجه با ۱۹ امتیاز در رده هشتم قرار گرفت و نوریچ با ۱۱ امتیاز در جایگاه نوزدهم باقی ماند.

در بازی همزمان تیم‌های وولورهمپتون و شفیلدیونایتد به تساوی یک بر یک قناعت کردند. لیس موست در دقیقه ۲ برای شفیلد گل زد اما این گل در دقیقه ۶۴ به وسیله مت دوهرتی جبران شد. شاگردان نونو اسپریتو با ۲۰ امتیاز در رده ششم قرار گرفتند و مردان کریس وایلدر با یک امتیاز کمتر در جایگاه هفتم ایستادند.

لسترسیتی – اورتون و من‌یونایتد – استون ویلا برگزار کننده ۲ دیدار باقی مانده این هفته هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =