۲۰ داوطلب نمایندگی در استان کرمان نام نویسی کردند

کرمان - ایرنا - به گفته رئیس ستاد انتخابات استان کرمان در نخستین روز از آغاز ثبت نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تعداد ۲۰ نفر به عنوان داوطلب در این استان نام نویسی کردند.

به گزارش ایرنا ، محمدصادق بصیری شامگاه شنبه در نشست با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: ۱۶ نفر از ثبت نام کنندگان مرد و ۴ نفر زن هستند که در ۶حوزه از ۹حوزه انتخابیه استان کرمان اقدام به نام نویسی کرده اند.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان تعداد داوطلبان ثبت نام کننده اولین روز در حوزه شهرستان های کرمان و راور را ۹ نفر اعلام کرد که ۳ تن از آنها زن هستند.
به گفته بصیری در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار ۴مرد، در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر ۲مرد و یک زن، در حوزه انتخابیه جیرفت ۲مرد، در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان یک مرد و در حوزه انتخابیه شهربابک یک مرد ثبت نام کردند.  بصیری افزود:  ثبت نام از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از دهم آذرماه آغاز و همه روزه از ساعت ۸الی ۱۸ ادامه دارد.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان اظهار داشت :علاوه بر ۶ حوزه ای که ۲۰ داوطلب امروز در آن ثبت نامشان قطعی شده است در فرمانداری های بم (شامل شهرستانهای بم، فهرج، ریگان و نرماشیر)، کهنوج (شامل شهرستانهای کهنوج،فاریاب،رودبارجنوب،قلعه گنج و منوجان) و بافت (شامل شهرستان های بافت، ارزوئیه و رابر) و ستاد انتخابات وزارت کشور نیز ثبت نام از داوطلبان انجام می شود.

استان کرمان دارای ۱۰کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است .

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =