۴۰ داوطلب برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گلستان ثبت نام کردند

گرگان - ایرنا - معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری گلستان گفت: در نخستین روز ثبت نام متقاضیان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۴۰ نفر برای ۶ حوزه انتخابیه این استان ثبت نام کردند.

عبدالرضا چراغعلی شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: از میان این ثبت نام کنندگان ۱۲ نفر برای حوزه انتخابیه گمیشان ، بندرگز ،کردکوی و بندرترکمن، ۱۱ نفر در حوزه انتخابیه گنبدکاووس، ۷ نفر در گرگان و آق قلا، ۲ نفر در حوزه علی آبادکتول، ۴ نفر برای حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر و ۴ نفر در مینودشت، گالیکش، مراوه تپه و کلاله نام نویسی کردند.

 معاون استاندار گلستان استقبال داوطلبان این استان در روز نخست نام نویسی انتخابات مجلس را مطلوب ارزیابی کرد.

چراغعلی ادامه داد: داوطلبان برای ثبت نام باید با در دست داشتن مدارک کامل از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر به فرمانداری‌های مرکزی ۶ حوزه انتخابیه استان در شهرهای گرگان، گنبدکاووس، کردکوی، علی آبادکتول، رامیان و مینودشت مراجعه کنند.

ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از امروز آغاز شده و تا شانزدهم آذرماه ادامه دارد.

استان گلستان با ۶ حوزه انتخابیه اصلی، ۷ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد که ۲ نفر از حوزه گرگان و آق قلا ، یک نفر از رامیان و آزادشهر، یک نفر از علی آباد، یک نفر از کردکوی، بندرترکمن و بندرگز، یک نفر از گنبدکاووس و یک نفر از مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه به مجلس شورای اسلامی راه خواهند یافت.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند امسال /۹۸/ برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =