مدافع گرجستانی شاهین شهرداری بوشهر: جایگاهمان قعر جدول نیست

تهران- ایرنا- مدافع گرجستانی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر معتقد است که به طور حتم شرایط تیمش در جدول تغییر خواهد کرد و در ادامه ثابت خواهیم کرد که جایگاهمان قعر جدول نیست.

«لوکا گادرانی» مدافع گرجستانی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به تساوی تیمش برابر پارس جنوبی‌جم در شهرآورد بوشهر اظهار داشت: دیدار خوبی را انجام دادیم و توانستیم موقعیت‌های زیادی در این مسابقه خلق کنیم. اگر بدشانسی نمی‌آوردیم اولین سه امتیاز فصل را کسب می‌کردیم که این اتفاق رخ نداد.

وی در مورد شرایط شاهین شهرداری پس از این دیدار اظهارد اشت: به طور حتم با توجه به هوادارانی که داریم باید جایگاهمان خیلی بالاتر از جایگاه فعلی باشد اما بدشانسی این اجازه را نداد که لیگ را خوب شروع کنیم. شاهین شهرداری بوشهر، تیم تازه لیگ برتری شده بود و بازیکنان زیاد جدیدی هم اضافه شدند. این طبیعی بود که به زمان نیاز داشته باشیم تا خودمان را با شرایط وقف دهیم و بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند، اما بدشانسی هم در رقم خوردن این شرایط بی‌تاثیر نبود. چرا که در بسیاری از دیدارهای امتیاز از دست دادیم و حتی در برخی دیدارها حقمان پیروزی بود.

مدافع گرجستانی تیم فوتبال شاهین شهرداری در مورد تغییرات در این تیم هم اضافه کرد: لیگ را با «عبدالله ویسی» آغاز کردیم اما همانطور که گفتم در ابتدا به زمان برای ایجاد هماهنگی نیاز داشتیم. در ادامه هم تا داشتیم به شرایط عادت می‌کردیم تغییرات در کادر فنی رخ داد. این مسائل هم به طور حتم تاثیرگذار بود. در حال حاضر مربی کروات هم به تیم آمده که در همین 2 دیدار تاثیر مثبتی داشته است.

وی در رابطه با حضور «میشو کریستیچوویچ» در شاهین شهرداری خاطرنشان کرد: او مربی خوبی است و در هر 2 دیداری که او به تیم اضافه شده حتی شانس پیروزی داشتیم. در مجموع امیدوارم هر اتفاقی که رخ می‌دهد به نفع تیم باشد چرا که بازیکنان خوبی داریم و از همه مهم‌تر هواداران در همه شرایط حامی ما هستند.

گادرانی در مورد اینکه خیلی‌ها شاهین را گزینه اول سقوط می‌دانند، تصریح کرد: به طور حتم شرایط اینگونه نخواهد ماند. تیم روند صعودی دارد و این را آمار ثابت کرده است. در هر بازی تعداد زیادی موقعیت خلق می‌کنیم که نشان می‌دهد می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم اما به طور حتم در ادامه ثابت خواهیم کرد که جایگاهمان قعر جدول نیست.

وی در مورد دیدار حساس تیمش برابر تراکتور سازی تبریز در هفته سیزدهم لیگ برتر گفت: در لیگ حریف آسانی نداریم و همه رقیبان سخت هستند اما تراکتور از تیم‌های مدعی است. بازیکنان انگیزه زیادی دارند تا در این مسابقات بتوانیم موفق ظاهر شویم و با کسب نتیجه خوب در دیدار خارج از خانه خیلی چیزها را ثابت خواهیم کرد.

مدافع گرجستانی تیم شاهین شهرداری بوشهر در مورد حضور در لیگ ایران و کیفیت لیگ این کشور در مقایسه با لیگ گرجستان اضافه کرد: ایران لیگ خوبی دارد و جزو برترین لیگ‌های آسیا است. همچنین بازیکنان خوبی هم در ایران حاضر هستند. تا کنون چند بازیکن گرجستانی در لیگ ایران حاضر بودند که خیلی از سطح فوتبال و کشور ایران تعریف می‌کردند. همچنین در گرجستان هم یک فوتبالیست ایرانی داشتیم که همیشه از ایران و فوتبالش تعریف می‌کرد. همین مسائل من را برای حضور در فوتبال ایران ترغیب کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha