مردم برای دیدار با قضات نباید به دنبال واسطه باشند

شیراز-ایرنا- رییس کل دادگستری استان فارس گفت: از همه مسؤولان قضایی و همکاران دستگاه قضا می خواهیم با مردم برخوردی منطقی و سنجیده داشته و درب اتاقشان به روی مردم باز باشد تا مردم برای دیدار با آنها نخواهند به دنبال سفارش و توصیه باشند.

حجت السلام سید کاظم موسوی یکشنبه ۱۰ آذرماه در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید دادگستری داراب افزود: به کسانی که قصد ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی دارند توصیه می کنم مواد ۲۸، ۲۹ و ۳۰ انتخابات را مطالعه نموده و سپس نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
وی در ادامه گفت: باید تلاش کنیم تا حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای داشته باشیم نه حضور حداکثری کاندیداها؛ از امروز ستاد رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی راه اندازی شده که به آنها تأکید شده است اگر تخلفی مشاهده نمودند به شدت برخورد شود.
موسوی از داوطلبان نیز خواست تا رعایت قانون را سر لوحه کار خود قرار داده و از تبلیغات زود هنگام خودداری کنند.
در پایان مراسم از خدمات و فعالیت های ۶ ساله سیدمحسن موسوی رئیس سابق دادگستری داراب تجلیل و صادق صادقی به عنوان رئیس دادگستری جدید داراب معرفی شد.
دیدار با مردم و رسیدگی به پرونده ۴۸ نفر از مراجعان دادگستری داراب و همچنین دیدار و تجلیل از جانبازان بالای ۷۰ درصد از دیگر برنامه های رییس کل دادگستری استان در سفر به داراب بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =