امدادگران هلال احمر استان تهران به ۱۵۹ مصدوم خدمات ارائه کردند

تهران- ایرنا- معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران گفت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر طی هفته گذشته در ۱۹ حادثه به ۱۵۹ مصدوم امدادرسانی کردند.

به گزارش روز یکشنبه جمعیت هلال احمر استان تهران؛ ابراهیم تاجیک نوری در این خصوص اظهار کرد: در طی هفته گذشته ۱۹ حادثه در سطح استان روی داد که ۹ مورد آن تصادفات جاده ای، ۵ مورد خدمات حضوری، ۲ مورد خدمات مناسبتی، ۲ مورد شهری و یک مورد امداد و نجات در کارگاه صنعتی بود.

وی ادامه داد: در جریان این حوادث ۱۵۹ نفر دچار حادثه و مصدومیت شدند که ۲۸ نفر در حوادث جاده ای، ۸ نفر خدمات حضوری، ۱۱۴ نفر خدمات مناسبتی، ۷ نفر شهری و ۲ نفر در صنعتی و کارگاهی دچار آسیب شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران با بیان اینکه ۱۳ نفر در این حوادث نجات یافتند، تصریح کرد: از مجموع ۱۵۹ نفر، ۱۳ نفر نجات یافتند که ۱۰ نفر آنها توسط آمبولانس های هلال احمر انتقال و ۳ نفر آنها توسط امدادگران و نجاتگران بصورت سرپایی در صحنه حادثه مداوا شدند.

تاجیک نورری با اشاره به اینکه ۴۷ تیم عملیاتی در این حوادث حضور داشتند، گفت: ۲۱۴ نیروی عملیاتی با ۲۴ دستگاه آمبولانس در هفته گذشته حوادث امدادی را پوشش دادند که میانگین حضور عوامل امداد و نجات در حوادث جاده ای زیر ۱۰ دقیقه ثبت شده است.

 این حوادث از ۲ تا ۹ آذرماه سالجاری رخ داد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =