سامانه جامع اطلاعات دام و طیور در استان تهران راه‌اندازی شد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از راه‌اندازی سامانه جامع اطلاعات واحدهای دام و طیور در استان خبر داد.

کریم ذوالفقاری عصر یکشنبه در این باره در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کلیه اطلاعات دامداری های سبک و سنگین و همچنین اطلاعات واحدهای پرورش طیور استان تهران در این سامانه ثبت شده است.

وی افزود: در این سامانه اطلاعات واحدهای تولیدی دام و طیور از جمله میزان سرمایه گذاری و اشتغال زایی، تعداد واحدهای تحت پوشش و سایر اطلاعات دیگر به تفکیک ۱۶ شهرستان استان تهران در این سامانه ثبت شده است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران ادامه داد: از ۸ هزار و ۶۱۸ واحد دامی اطلاعات ۷ هزار و ۳۲۱ واحد در این سامانه ثبت شده است.

به گفته وی، هم اکنون این سامانه بصورت آزمایشی مشغول کار است و شهروندان و تولیدکنندگان برای دست یابی اطلاعات واحدهای دامی و طیور استان تهران می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.dam.jahadweb.ir به سامانه جامعه اطلاعات دام و طیور استان دسترسی پیدانند.

ذوالفقاری با تاکید بر شناسنامه کردن واحدهای دامی در استان تهران گفت: راه اندازی این سامانه با این هدف راه اندازی شده است.

استان تهران دارای بیش از ۱۰ هزار واحد دامی و طیور است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =