رویداد نوآورانه حمایت از ایده‌های حوزه «تایر» برگزار می‌شود

تهران- ایرنا - رویداد نوآورانه شناسایی و حمایت از ایده‌های حوزه تایر در راستای استفاده از پتانسیل دانشگاهی و استارت‌آپی ۱۲ آذرماه جاری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش دانشگاه صنعتی امیرکبیر، رویداد نوآورانه شناسایی و حمایت از ایده های حوزه تایر توسط مرکز نوآوری گروه صنعتی بارز بعنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده تایر در کشور با همکاری مدیریت فناوری و توسعه نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر ۱۲ آذرماه جاری برگزار می‌شود.

این رویداد در چهار حوزه محصول (مواد و آمیزه، طراحی و ساختار، ماشین‌آلات و ابزارها)، مارکتینگ (بازاریابی، تبلیغات، فروش، خدمات پس از فروش، ارتباط با مشتری)، فرآیندها (تولیدی نظیر تدارکات، نگه‌داری و تعمیرات، کنترل کیفیت و غیرتولیدی نظیر منابع انسانی، استراتژی، رهبری) و علم داده و فناوری اطلاعات (جمع‌آوری داده، تحلیل داده، داده‌کاوی، فرایندکاوی، اپلیکیشن، فرایندهای اطلاعاتی و ارتباطی) برگزار می‌شود.

همچنین در این رویداد حمایت‌هایی برای ایده‌های برتر و استارتاپ‌ها در نظر گرفته شده است.

در این رویداد به برگزیدگانی که در سطح طلایی انتخاب شوند، مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال حمایت نقدی، بازدید از کارخانه، امکان استقرار در مرکز نوآوری بارز در برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، امکان استفاده از ماشین‌آلات و تجهیزات کارخانه درنظر گرفته می‌شود.

برگزیدگانی که در سطح نقره‌ای انتخاب شوند مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال حمایت نقدی، بازدید از کارخانه، امکان استقرار در مرکز نوآوری بارز در برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، امکان استفاده از ماشین‌آلات و تجهیزات کارخانه در نظر گرفته خواهد شد.

همچنین برگزیدگانی که در سطح برنزی باشند، مبلغ ۵۰ میلیون ریال حمایت نقدی، بازدید از کارخانه، امکان استقرار در مرکز نوآوری بارز در برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، امکان استفاده از ماشین‌آلات و تجهیزات کارخانه در نظر گرفته می شود.

سیاست این گروه صنعتی جذب ایده‌های نو و شناسایی و استفاده از پتانسیل افراد نوآور جهت همکاری با این گروه است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =