انقلاب زیرساختی در ورزش ایران رخ داده است

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: می‌توان افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های متعدد در نقاط مختلف ایران را انقلاب ساختاری ورزش کشور نام برد که ورزش را از مرکز به مرز برد.

حسن کریمی با بیان اینکه با تدبیر وزیر ورزش و جوانان به جای کلنگ‌زنی‌های بیهوده، در طی سه سال گذشته، پروژه‌های ورزشی اولویت‌بندی شدند، اظهار داشت : پروژه‌هایی با درصد پیشرفت بالاتر، ابتدا تکمیل و سپس بر حسب نیاز هر منطقه پروژه‌ها یکی پس از دیگری به بهره‌برداری رسید تا جاییکه حتی دورترین مناطق هم از برخورداری از اماکن ورزشی محروم نماند.

کریمی ادامه داد: از همه مهم‌تر آنکه در راستای افتتاح پروژه‌ها در زمینه برگزاری میزبانی رویدادهای ملی و بین المللی هم از اماکن ورزشی در سراسر ایران به خوبی استفاده شد.
وی نکته مهم دیگر در عرصه ورزش را  ایجاد توازن ورزشی در نقاط مختلف ایران دانست و توضیح داد: در طی سه سال و نیم گذشته، یکصد و بیست و هفت سفر مسعود سلطانی‌فر به نقاط مختلف ایران، باعث شد پروژه‌های معطل مانده که زمار آغاز آنها حتی به بیش از یک دهه هم می‌رسید، تعیین تکلیف شود و ورزشگاه ٢ هزار نفری نیک‌شهر از استان سیستان و بلوچستان ، فقط یکی از نمونه‌های پروژه‌های طولانی مدت و بر زمین مانده ورزش ایران بوده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =