دستگیری دو نفر سرگروه اغتشاشات اخیر در گلستان

گرگان - ایرنا - فرمانده انتظامی گلستان از شناسایی و دستگیری دو نفر سرگروه اغتشاشات اخیر استان در شهرستان علی‌آبادکتول خبر داد.

به گزارش یکشنبه روابط عمومی نیروی انتظامی استان گلستان، سردار روح الامین قاسمی اظهار داشت: به دنبال وقوع برخی حوادث اواخر آبان ماه (گلستان) به بهانه اجرای طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین و سوء استفاده فرصت طلبان و ضد انقلاب از آن، شناسایی سرشاخه ها و عناصر اصلی آشوبگران در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی بیان کرد: همین راستا ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان علی آباد کتول پس از بررسی اطلاعاتی و اقدامات فنی موفق به شناسایی ۲ نفر شامل یک زن و یک مرد از سرگروههای حوادث اخیر شد.

فرمانده انتظامی استان گلستان افزود: این افراد با انتشار فراخوان و پخش تصاویر تجمعات غیرقانونی در شبکه‌های اجتماعی اقدام به تحریک مردم کرده بودند که در عملیاتی غافلگیرانه و هدفمند در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

سردار قاسمی با اشاره به معرفی هر ۲ متهم به مرجع قضایی، خاطرنشان کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس بوده و نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و تلاش بی‌وقفه اجازه خودنمایی و فعالیت مجرمانه به هنجارشکنان و عناصر بیگانه نخواهد داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha