دستگاه قضایی از تعطیلی واحدهای تولیدی در خراسان رضوی جلوگیری کرد

مشهد- ایرنا- رییس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: دستگاه قضایی از تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی و بیکاری جمع زیادی از نیروهای کار در این استان جلوگیری کرده است.

دادگستری خراسان رضوی روز یکشنبه به نقل از غلامعلی صادقی در دیدار با جمعی از طلاب علوم دینی در مشهد گزارش داد: دستگاه قضایی با حضور حجت الاسلام رئیسی در راس دستگاه قضایی برای مردم امید آفرین بوده به طوری که انتظارات و توقعات مردم از این مجموعه افزایش یافته است.

وی با اشاره به برخی کم کاری‌ها و عدم انجام وظایف توسط بعضی از مدیران ادامه داد: متأسفانه برخی مسوولان و دستگاه‌ها به جای اجرای قانون در اقدامی تأمل برانگیز خود مطالبه گر شده اند در حالی که باید نسبت به عدم دقیق وظایف خود به مردم و مراجع نظارتی پاسخگو باشند.

رئیس کل دادگستری حراسان رضوی گفت: انتظارات از مسوولان اجرایی و همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شرایط کنونی بسیار بالاست و این افراد باید با تلاش مضاعف انتظارات برحق مردم را برآورده کنند.

صادقی با اشاره به وجود نیروهای پرتلاش، متخصص و مؤمن در مجموعه قضایی خراسان رضوی افزود: هم اینک منابع انسانی بسیار خوبی در دستگاه قضا در این استان داریم و این مجموعه خدمتگزار باید توسط تمام ارکان جامعه حمایت شوند.

در این دیدار، طلاب و فعالان فرهنگی خراسان رضوی نیز به بیان دیدگاه ها، پیشنهادات و نظرات خود پرداختند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =