دعوت ۲۲ دوچرخه‌سوار به اردوی تیم ملی استقامت

تهران- ایرنا- ۲۲ دوچرخه‌سوار به اردوی تیم ملی استقامت برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا دعوت شدند.

کمیته تیم‌های ملی امروز(یکشنبه) فهرست ۲۲ ورزشکار دعوت شده به اردوی تیم ملی استقامت را اعلام کرد. اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت در بخش مردان و زنان از ۱۵ تا ۳۰ آذر به منظور حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ مالزی در محل کمپ تیم‌های ملی برگزار می‌شود.

محمد گنج خانلو از تهران، امیر کلاهدوز، سعید صفرزاده، حمید پورهاشم، بهرام نجفی و جعفر علیزاده از آذبایجان شرقی، امیر حسین جمشیدیا از اصفهان، علی اصغر موسی زاده و مرتضی جعفرزاده از اردبیل، بهنام آرین از یزد، محمد رجبلو از زنجان، مهدی علمایی از البرز و مرتضی رضوانی از مازندران اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی استقامت در بخش مردان است.  

سمیه یزدانی از چهار محال و بختیاری، سولماز کربلایی، پریسا مجنونی، غزاله درخشان و مریم جلالیه از تهران، فروزان عبدالهی از خوزستان، نرگس عبدی از هرمزگان، ساجده سیاحیان از اصفهان و ماندانا دهقان از یزد اسامی زنان دعوت شده به تیم ملی محسوب می‌شود.

محمود پراش به عنوان مربی بزرگسالان، دلارام ذاکرانی به عنوان سرپرست و مربی زنان، رامین مهربانی و محمود حضوری نیز به عنوان سرپرست و مربی مردان و مکانسین ملی‌پوشان را در این اردو همراهی می‌کنند.

مسابقات قهرمانی ۲۰۲۰ آسیا از ۲۹ اسفند ماه در مالزی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =