«دختر شیرازی» وارد سینماهای کشور می شود

تهران- ایرنا- سخنگوی شورای صنفی نمایش، از اکران فیلم سینمایی «دختر شیرازی» به کارگردانی افشین هاشمی از چهارشنبه این هفته در سینماهای سراسر کشور خبر داد.

غلامرضا فرجی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا درباره آخرین مصوبات جلسه امروز (یکشنبه - ۱۰ آذر) شورای صنفی نمایش، اظهار داشت: فیلم سینمایی «دختر شیرازی» به کارگردانی افشین هاشمی از روز چهارشنبه سیزدهم آذر ماه در گروه آزاد اکران می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در جلسه امروز قرارداد فیلم «عطر داغ» به کارگردانی علی ابراهیمی در گروه استقلال برای اکران بعد از «جهان با من برقص» سروش صحت ثبت شد، افزود: همچنین قرارداد فیلم سینمایی «کله پوک» ساخته جواد مزدآبادی نیز در گروه ایران بعد از فیلم «سونامی» میلاد صدرعاملی به ثبت رسید.

سخنگوی شورای صنفی نمایش خاطرنشان کرد: قرارداد «کاتی و ستاره» رضا مجلسی هم در گروه ایران بعد از اکران «کله پوک» به ثبت رسید.

فرجی گفت:‌ کف فروش فیلم‌ها در این جلسه بررسی شد و فعلاً اکران آن‌ها ادامه دارد و هفته آینده دوباره بررسی و تصمیم‌گیری می‌شود.

بنا بر این گزارش، فیلم سینمایی «آشفته‌گی» به کارگردانی فریدون جیرانی که پیش‌تر قرار بود بعد از اکران «قسم» در گروه «زندگی» روی پرده برود، بعد از پایان اکران «تورنادو» به کارگردانی جواد هاشمی در این گروه سینمایی، روی پرده خواهد رفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =