۱۰ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۲
کد خبرنگار: 1062
کد خبر: 83576105
۰ نفر

برچسب‌ها

نمایش مجسمه‌های کوچک پایان می‌یابد

تهران-ایرنا- دبیر نمایشگاه مجسمه‌های کوچک گفت: نمایشگاه مجسمه‌های کوچک با تقدیر از برگزیدگان خود در گالری شیرین به کار خود پایان می‌دهد.

 هومن سلیمی روز یکشنبه گفت: نمایشگاه مجسمه‌های کوچک روز ۱۳ آذرماه به کار خود پایان می دهد و در مراسم اختتامیه این رویداد سعید شهلاپور، کوروش گلناری، بهداد لاهوتی و بهرنگ صمدزادگان سخن خواهند گفت.
وی افزود: در این دوره ۴۳۸ اثراز۲۴۷ هنرمند به دبیرخانه انجمن رسید و تعداد ۱۴۱ اثرکه واجد شرایط نمایشگاه بودند بررسی شدند و درنهایت پس از داوری ۵۶ اثر از۴۵ هنرمند به نمایشگاه  راه پیدا کردند و کوروش گلناری، بهرنگ صمدزادگان و بهداد لاهوتی  داوری این آثار را برعهده داشتند و پس از داوری نهایی یک اثر به عنوان برگزیده این نمایشگاه انتخاب شد که در مراسم اختتامیه تندیس این رویداد به او اهدا خواهد شد.


سلیمی ادامه داد: نمایشگاه مجسمه های کوچک قدیمی ترین و مهمترین نمایشگاه انجمن هنرمندان مجسمه سازایران است که روند برگزاری آن همچنان تداوم دارد. در یازدهمین دوره برگزاری نمایشگاه مجسمه های کوچک گالری شیرین بیشترین همکاری را با انجمن داشته است و شیوه برگزاری این نمایشگاه پس از۱۰ دوره که به صورت سنتی برگزار می شد، در این دوره تغییر کرد.

مراسم اختتامیه یازدهمین دوره نمایشگاه مجسمه های کوچک با تقدیر از برگزیده این رویداد  عصر سه شنبه ۱۳ آذر در گالری شیرین برگزار می شود.
گالری شیرین در خیابان سنایی، کوچه ۱۳، پلاک پنج واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =