توانمندی دفاعی یگان‌های ارتش امروز در بالاترین سطح قرار دارد

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی هوایی ارتش، وظیفه ارتش را حفظ استقلال و حراست از حدود و ثغور مرزهای ایران دانست و خاطرنشان کرد: امروز توانمندی دفاعی و آمادگی رزمی یگان‌های ارتش در بالاترین سطح قرار دارد و امنیت در آسمان، دریا و مرزهای کشور نشان دهنده قدرت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه ارتش است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده روز یکشنبه در جمع دانش پژوهان پنجمین دوره رزم مقدماتی مشترک آجا اظهارداشت: افتخار ما این است که در ارتش جمهوری اسلامی ایران خدمت می‌کنیم، شما لباس پرافتخار و مقدسی را بر تن کرده‌اید، قدر لحظات را بدانید و از فرصت‌های پیش رو نهایت استفاده را ببرید.

وی با اشاره به جایگاه ارتش در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزود: امروز ارتش ولایتمدار و انقلابی در همه عرصه‌ها پشتیبان ولایت و مردم است و شما عزیزان این افتخار را دارید که سرباز امام زمان (عج) شده‌اید.

فرمانده نیروی هوایی ارتش تصریح کرد: پوشیدن لباس مقدس سربازی ارتش افتخار بزرگی است که شما بر تن کرده‌اید، مسیری را که ارتش طی می‌کند صراط مستقیم است و ایمان داشته باشید که سعادت دنیوی و اخروی نصیب شما خواهد شد.   

نصیرزاده با بیان اینکه وظیفه ارتش حفظ استقلال و حراست از حدود و ثغور مرزهای ایران است، خاطرنشان کرد: امروز توانمندی دفاعی و آمادگی رزمی یگان‌های ارتش در بالاترین سطح قرار دارد،  امنیت در آسمان، دریا و مرزهای کشور نشان از قدرت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه ارتش است.

وی با بیان اینکه ارتش الگوهای زیادی را تقدیم جامعه اسلامی ایران کرد، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با داشتن فرماندهان و دلیر مردانی از جنس ایمان و تقوا در دوران چهل ساله گام اول انقلاب الگوهایی مانند شهید صیاد شیرازی، شهید بابایی، شهید ستاری،  شهید دریادار همتی و ... را پرورش داد و امروز شما جوانان باید با بررسی ابعاد شخصیتی بزرگان ارتش راه و مسیر آینده خود و همچنین گام دوم انقلاب را ترسیم کنید.

وی خاطرنشان کرد: قدر فرصت‌ها را بدانید و تلاش کنید در این اردوگاه به خودسازی بیشتر پرداخته و با قرآن مانوس شوید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =