جلسه کمیته فنی و سرمربیان تیم‌های پایه؛ جای ویلموتس خالی

تهران- ایرنا- نشستی بین اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال و سرمربیان تیم‌های پایه برگزار شد.

اعضای کمیته فنی فدراسیون فدراسیون فوتبال و سرمربیان تیم‌های پایه در نشستی راجع به مسائل مختلف صحبت کردند. در این نشست آخرین برنامه‌ها و شرایط تیم‌های ملی نوجوانان ، جوانان و المپیک مورد ارزیابی قرار گرفت.

سیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال جوانان در این نشست ابتدا گزارشی از برنامه‌های آماده‌سازی این تیم در طول ۱۰ ماه گذشته ارائه داد و سپس برنامه‌های پیشنهادی مورد نظر به منظور حضور قدرتمندانه تیم جوانان در مسابقات قهرمانی آسیا را تشریح کرد.
در ادامه تقویم مورد نظر حسین عبدی سرمربی تیم نوجوانان نیز به کمیته فنی ارائه شد و مقرر شد در نشست آتی برنامه‌های سرمربی تیم فوتبال جوانان نیز مورد ارزیابی قرار گیرد.

همچنین حمید استیلی سرمربی تیم ملی فوتبال المپیک ایران نیز در این جلسه گزارشی از اردوهای اخیر همچنین برنامه‌های آتی تیم پیش از حضور در مسابقات نهایی تایلند ارائه داد.

اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال بر ضرورت حمایت همه‌جانبه از تیم‌های ملی به منظور حضور قدرتمندانه سه تیم راه یافته به دور نهایی مسابقات قهرمانی آسیا در رده‌های امید، جوانان و نوجوانان تاکید کردند.

گفتنی است که در این جلسه خبری از سرمربی تیم ملی بزرگسالان نبود. چرا که مارک ویلموتس و فدراسیون تمایلی به ادامه همکاری ندارند و البته اگر هم اینطور نبود، بازهم سرمربی بلژیکی به دلیل تعداد روزهای کمی که در ایران حضور داشت، قطعا جزو حاضرین در این جلسه نمی‌بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =