۹ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۲۷
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83575168
۷ نفر

برچسب‌ها

آلمان، فرانسه و پرتغال در گروه مرگ

تهران- ایرنا- قرعه‌کشی مرحله نهایی یورو 2020 برگزار شد و تیم‌های آلمان، فرانسه و پرتغال در گروه مرگ قرار گرفتند تا به مصاف هم بروند.

مراسم قرعه‌کشی مرحله نهایی جام ملت‌های اروپا، یورو ۲۰۲۰ امشب (شنبه) در شهر بخارست رومانی برگزار شد و تیم‌ها در ۶ گروه تقسیم شدند.

مرحله گروهی مسابقات انتخابی یورو ۲۰۲۰ هفته گذشته (۲۸ آبان ماه) به اتمام رسید و تکلیف ۲۰ تیم از ۲۴ تیم صعود کننده به مسابقات مشخص شد.

انگلیس و جمهوری چک از گروه نخست، اوکراین و پرتغال از گروه دوم، آلمان و هلند از گروه سوم، سوئیس و دانمارک از گروه چهارم، کرواسی و ولز از گروه پنجم، اسپانیا و سوئد از گروه ششم، لهستان و اتریش از گروه هفتم، فرانسه و ترکیه از گروه هشتم، بلژیک و روسیه از گروه نهم و ایتالیا و فنلاند از گروه دهم مجوز حضور را گرفتند و تکلیف چهار تیم باقی‌مانده در مسابقات پلی‌آف که ماه مارس ۲۰۲۰ برگزار می شود، مشخص خواهد شد.

یورو ۲۰۲۰ با ۱۲ میزبان برگزار می‌شود که از این حیث نسبت به سایر ادوار متمایز و البته عجیب است.

گروه‌بندی این رویداد مهم بدین شرح است:

گروه یک: ایتالیا، سوییس، ترکیه و ولز

گروه دو: بلژیک، روسیه، دانمارک و فنلاند

گروه سه: اوکراین، هلند، اتریش و برنده پلی‌آف (از بین تیم‌های بلاروس، گرجستان، مقدونیه و کوزوو مشخص می شود)

گروه چهار: انگلیس، کرواسی، جمهوری‌چک و برنده پلی‌آف (از بین تیم‌های اسکاتلند، رژیم اشغالگر قدس، نروژ و صربستان مشخص می شود)

گروه پنج: اسپانیا، لهستان، سوئد و برنده پلی‌آف (از بین تیم‌های بوسنی، ایرلند شمالی، اسلواکی و جمهوری ایرلند مشخص می شود)

گروه ششم: آلمان، فرانسه، پرتغال و برنده پلی‌آف (از بین تیم‌های ایسلند، بلغارستان، مجارستان و رومانی مشخص می شود)

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =