سرمربی سایپا: فدراسیون والیبال مشکل مدیریت دارد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم والیبال زنان سایپا گفت: موافق تعطیلی لیگ برتر نیستم. فقط سه بازیکن حاضر در لیگ به تیم ملی دعوت شده اند اما فدراسیون از نظر برنامه‌ریزی و مدیریت مشکل دارد.

هفته اول لیگ والیبال زنان از هفتم آذر آغاز شد اما به دلیل برگزاری مسابقات انتخابی المپیک از ۱۷ تا ۲۲ دی در تایلند و دعوت ۲۴ بازیکن به تیم ملی، مسابقات لیگ از پنجم دی تعطیل می‌شود.

«مریم هاشمی» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: از اسامی نفرات دعوت‌شده به تیم ملی، فقط چهار نفر در لیگ برتر حضور دارند و مابقی در این فصل بازی نمی‌کنند. تعطیلی لیگ دلیلی ندارد و از این شرایط راضی نیستم.

وی خاطرنشان کرد: حال که باقی ملی‌پوشان در لیگ بازی نمی‌کنند آیا آمادگی دارند تا در  انتخابی المپیک حضور یابند. آنان باید مستقیم به اردوی تیم ملی بروند و پس از آن در دیدارهای انتخابی شرکت کنند اما این بازیکنان آماده حضور در چنین رقابتی نیستند. مبنای دعوت بازیکنان به انتخابی المپیک چیست؟

هاشمی یادآور شد: فدراسیون والیبال از نظر برنامه‌ریزی و مدیریتی مشکل دارد. ۲ سال است که تیم جوانان و امید در مسابقاتی شرکت نکردند و آمادگی چندانی برای حضور در رقابت‌های بین المللی ندارند. تیم امید مدتهاست که از هم پاشیده شده است. اینکه به یکباره شاکله تیم صفر شود و بدنبال ترکیب جدیدی برویم، درستی نیست.

وی ادامه داد: بازیکنان جوان باید کنار بزرگسال بازی کنند تا با کسب تجربه جایگزین آنها شوند. دعوت بازیکنان به تیم کارشناسی نشده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =