یکصد و ده  هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان اراک رفع تصرف شد

اراک - ایرنا - فرمانده انتظامی استان مرکزی از رفع تصرف یکصد و ده هکتار زمین کشاورزی در یکی از روستاهای شهرستان اراک خبر داد و گفت: با دستور قضائی، زمین‌های تصرف شده به مالکان اصلی آن‌ها تحویل‌شد.

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ«حسن مفخمی شهرستانی» افزود: چندی پیش شکایتی از تصرف  زمین‌های کشاورزی یکی از روستاهای اراک به ارزش یکصد میلیارد ریال، به مرجع قضائی تسلیم و تحقیقاتی جامع در این خصوص آغاز شد.
وی ادامه داد: با تکمیل پرونده در مرجع قضائی و شناسایی متصرفان غیرقانونی این اراضی، تمهیدات اجرایی پلیس برای رفع تصرف آن در دستور کار قرارگرفت.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با تکمیل بررسی‌های پلیس و با برنامه‌ریزی انجام شده، بلافاصله حکم اجرا و زمین‌های تصرف شده با دستور قضائی، به مالک اصلی آن تحویل داده‌شد.

زوج سارق محتویات خودرو در اراک دستگیر شدند

فرمانده انتظامی اراک نیز گفت: زوج سارق محتویات خودرو در عملیات ماموران انتظامی این شهرستان دستگیر و به ۱۵ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف‌کردند.
سرهنگ«امیر مختاری» افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات خودرو در اراک، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرارگرفت.
وی ادامه داد: در تحقیقات گسترده ماموران انتظامی شهرستان اراک ۲ نفر سارق که زن و شوهر بودند شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیرشدند.
فرمانده انتظامی اراک خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان اراک اظهار داشت: شهروندان هنگام پارک وسایل نقلیه در سطح شهر موارد ایمنی را رعایت و هرگونه گزارش و اطلاع پیرامون شناسایی سارقین و یا تردد مشکوک افراد ناشناس در محل زندگی خود را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =