معاون وزیر کشور: دادستانی آمار کشته‌شدگان وقایع اخیر را اعلام می‌کند

تهران- ایرنا- معاون سیاسی وزیر کشور با نامعتبر دانستن آمار کشته‌شدگان حوادث اخیر از سوی مراجع بین المللی گفت: دادستانی کشور آمار را اعلام می‌کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، جمال عرف روز شنبه در حاشیه نشست خبری در جمع خبرنگاران درباره تعداد کشته شدگان ناآرامی‌های اخیر کشور افزود: دادستانی براساس آمار دریافتی از پزشکی قانونی ، آمار را اعلام می‌کند.

وی درباره اعتبار آمار اعلام شده از سوی نهادهای بین المللی ادامه داد: این آمار معتبر نیست و این مراجع در اعلام آمار کشته‌شدگان در ناآرامی‌های اخیر کشور غلو می‌کنند.
رئیس ستاد انتخابات کشور درباره حوزه های اخذ رای گفت: انتخابات در ۲۰۸ حوزه برای ۲۹۰ نماینده مجلس شورای اسلامی انجام می‌شود.
عرف افزود: انتخابات خبرگان رهبری هم در ۵ حوزه و برای ۷ نفر از خبرگان انتخابات انجام خواهد شد که آمادگی لازم وجود دارد و مانوری هم پنجشنبه گذشته برگزار و اختلالات موجود در برخی مراکز رفع شد.
معاون وزیر کشور خاطرنشان کرد: از فردا در ستاد و فرمانداری‌ها آمادگی کامل داریم تا انتخابات را به نحو احسن انجام دهیم و امیدواریم همه کسانی که خود را واجد شرایط می‌دانند و برای آینده کشور و نمایندگی مردم فهیم احساس مسئولیت دارند، بیایند تا هم در مرحله ثبت نام شور و شعور داشته باشیم و هم در ۲ اسفند با حضور مردم این شور و شعور را در مرحله بالاتر ببینیم.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha