دستگیری ۷۰ نفر از عوامل اغتشاشات اخیر در تبریز

ایرنا-تبریز- فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی از دستگیری ۴۸ نفراز عوامل اصلی و ۲۲ نفر از تخریب‌گران اموال دولتی و اماکن عمومی در اغتشاشات تبریز خبر داد. 

سردار حسین عبدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع اعتراضاتی در شهر تبریز مبنی بر اصلاح قیمت بنزین و اجرای طرح سهمیه بندی سوخت ، عده ای از مخلان نظم و امنیت عمومی و اغتشاشگران که فرصت را مناسب جولان می دیدند، اقداماتی مخرب مانند تخریب اموال عمومی، آتش زدن بانک ها و برخی مراکز و غارت اموال آنها انجام دادند.

وی تشریح کرد: تخریب چند بانک ، به آتش کشیدن ۲ جایگاه سوخت،  خسارت به چند فروشگاه خرید که اموال آنها نیز به سرقت رفته بود از اقدامات اغشاشگران بود که بررسی موضوع و شناسایی مخربان اموال عمومی و مردم در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه دیگر ابعاد این پرونده نیز در حال بررسی است و متهمان به مراجع قضائی تحویل می شوند، اظهار داشت: نیروی انتظامی با هر گونه آشوب و اغتشاش برخورد قاطع و قانونی می کند و افرادی که امنیت و احساس آرامش شهروندان را خدشه دار و اموال عمومی را تخریب و غارت کنند، تحت تعقیب قضائی و پلیس قرار خواهند گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =