محکومیت استقلال و پرسپولیس در روز مسابقه

تهران- ایرنا- کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال در پرونده «سوشا مکانی» و «محمدمهدی نظری» باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال را محکوم کرد.

کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال، آرای جدید صادره خود را متتشر کرد که براساس آن و در پرونده شکایت «سوشا مکانی» از باشگاه پرسپولیس، کمیته وضعیت این باشگاه را به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۴۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۹ میلیون و ۷۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم کرد.

همچنین در پرونده شکایت «محمدمهدی نظری» از باشگاه استقلال تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته به اضافه مبلغ ۷۶ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

با توجه به شکایت «اصغر نصیری» از باشگاه گل‌گهر سیرجان، این باشگاه به پرداخت ۶۱۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پی شکایت «مسعود عالی‌پور» از باشگاه پارس‌جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۵۷۱ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال بابت اصل خواسته به انضمام مبلغ ۳۱ میلیون و ۴۲۸ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =