۸ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۰۸
کد خبرنگار: 2108
کد خبر: 83573628
۱ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه بانه در گذشت

سنندج - ایرنا - ماموستا عبدالله حیدری امام جمعه بانه شامگاه جمعه در سن ۸۵ سالگی دارفانی را وداع گفت و به دیدار حق شتافت.

ماموستا عبدالله حیدری از روحانیون با سابقه شهرستان بانه بر اثر بیماری سرطان ریه بعد از ۲ هفته بستری شدن در بیمارستان رازی شامگاه جمعه دارفانی را وداع گفت.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان بانه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: ماموستا عبدالله حیدری بیش از ۲ هفته در بیمارستان رازی در بخش مراقب های ویژه بستری بود.

محمد فرجی افزود: ماموستا حیدری شامگاه جمعه براثر بیماری سرطان ریه و کهولت سن در این بیمارستان در گذشت.

ماموستا عبدالله حیدری از مرداد ماه سال ۹۳ به عنوان امام جمعه بانه انتخاب شد و بیش از پنج سال در این مسوولیت خدمتگزار مردم این شهرستان بود.

سرپرست فرمانداری بانه درگذشت امام جمعه این شهر را تسلیت گفت

سرپرست فرمانداری این شهرستان با صدور پیامی درگذشت عالم جلیل القدر حاج ماموستا عبدالله حیدری امام جمعه فقید بانه را تسلیت گفت.

در پیام محمد امین زاده آمده است: رحلت عالم ربانی و روحانی وارسته امام جمعه محترم بانه مرحوم حاج ماموستا عبدالله حیدری موجب تاثر و تالم شدید شد؛ این عالم بزرگوار بیشتر عمر با برکت خود را در محضر قرآن و آموزه های والای اسلامی سپری نمودند و بیش از ۶ سال در جایگاه والای امامت جمعه بانه، منشاء دیانت و علم و وارستگی بود.
ارتحال این عالم جلیل القدر را حضور مردم استان کردستان به ویژه مردم متدین بانه و بازماندگان ایشان تسلیت عرض نموده، برای آن عالم وارسته علو درجات و برای بازماندگان به ویژه اهل بیت ایشان، صبر و بردباری مسئلت دارم.
شهرستان مرزی بانه ۱۵۸ هزار نفر جمعیت در ۲۷۰ کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =