۸ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۰۲
کد خبرنگار: 936
کد خبر: 83573555
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

سامانه بارشی اواسط هفته آینده وارد اصفهان می‌شود

اصفهان- ایرنا- کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: با تقویت موج ناپایدار از اواسط هفته در استان،  بارش برف و باران به ویژه در مناطق غربی استان پیش بینی می‌شود.

حجت‌الله علی عسگریان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌ای، بیانگر جوی به نسبت ناپایدار بر روی استان است.

وی اظهار داشت: وضعیت جوی در بیشتر مناطق استان به‌ صورت قسمتی ابری گاهی افزایش ابر و گاهی وزش باد خواهد بود و بارش پراکنده در مناطق غربی دور از انتظار نیست.

کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان تصریح کرد: دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در بیشتر مناطق استان یک تا دو درجه سانتی‌گراد افزایش خواهد داشت.

وی اضافه کرد: دمای هوای اصفهان در گرمترین ساعات روز گذشته به ۱۶ درجه سانتیگراد و امروز هم در خُنکترین ساعت به یک درجه سانتی‌گراد رسید.

علی عسگریان بیان کرد: زرین شهر با ۲۰ درجه سانتیگراد به عنوان گرمترین و میمه با ۲ درجه سانتی‌گراد زیر صفر بعنوان سردترین نقطه استان اصفهان اندازه‌گیری شده است.

کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان برای کلانشهر اصفهان در روز شنبه، هوای قسمتی ابری و غبارمحلی گاهی افزایش ابر و وزش باد و برای روز یکشنبه، هوای قسمتی ابری و غبار صبحگاهی و گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha