مهاجم برزیلی: زمانی دوباره به ایران بازخواهم گشت

تهران - ایرنا - «جونیور براندائو» مهاجم برزیلی که روز پنجشنبه قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس فسخ کرد گفت، بخاطر احترامی که برای این تیم قائل هستم فقط حقوق ماهیانه‌ام را گرفتم و این حس را دارم که به روزی دوباره به ایران بر می‌گردم.

به گزارش پنجشنبه شب باشگاه پرسپولیس، براندائو درباره جدایی خود از جمع سرخپوشان و در پاسخ به این که چه سخنی با هواداران این تیم دارید، تصریح کرد: ابتدا باید از هواداران پرسپولیس تشکر کنم بخاطر این زمانی که در ایران بودم. می‌دانم که آنها انتظارات بیشتری از من داشتند. بخاطر مشکلاتی که وجود داشت نتوانستم آن طور که باید آنها را راضی کنم. با این وجود آنها خیلی با من مهربان بودند و هر موقع در خیابان من را می‌دیدند با احترام رفتار می‌کردند و سعی می‌کردند به من روحیه بدهند.

او ادامه داد: دوست داشتم توضیح مختصری بدهم که چرا در ایران موفق نبودم. وقتی آمدم درگیری ذهنی خیلی زیادی داشتم. به نظر می‌آمد که پرسپولیس تمایل زیادی به جذب من دارد و به همین خاطر با وجود همه مشکلاتم به ایران آمدم. سه روز قبل از اینکه به ایران بیایم فرزندم به دنیا آمد. هر روز نگران او بودم و هر روز مشغول صحبت با همسرم بودم. او مجبور بود بخاطر نبودن من یک تنه با مشکلات زندگی کنار بیاید و ناراحتی‌های او خیلی روی روحیه من تاثیر می‌گذاشت.

جونیور در ادامه گفت: این حس را دارم که زمانی دوباره به ایران بازخواهم گشت و کاری می‌کنم که همه افرادی که حرف‌های ناجوانمردانه‌ای درباره من زدند پشیمان شوند. من واقعا از هواداران پرسپولیس می‌خواهم که بازی‌های پرسپولیس را دنبال کنند. من در سری «آ» یا «ب» برزیل بازی خواهم کرد و کیفیتم را نشان می‌دهم.

مهاجم ۲۴ ساله برزیلی ادامه داد: الان که دارم می‌روم باید بگویم، در فصل ۲۰۱۸، در سری ب برزیل ۹ گل در ۱۸ بازی لیگ و همینطور ۵ گل در جام حذفی زدم. بزرگترین انتقال سری ب برزیل در ۱۰ سال اخیر بودم. باشگاه لودوگورتس ۱.۵ میلیون یورو پول انتقال من را داد و شما می‌دانید که باشگاه‌های اروپایی برای هر پولی که هزینه می‌کنند برنامه دارند. قبل از اینکه به پرسپولیس بیایم در تیم گویاس در سری آ برزیل بازی می‌کردم یعنی یکی از بهترین تیم‌های برزیل، نه در لیگ‌های استانی و نه لیگ سه یا دو کشورم بلکه سطح اول فوتبال برزیل.

وی افزود: از همان لحظه اولی که وارد بازی‌ها شدم به من اتهام زده شد که او اصلا فوتبالیست نیست و شبیه یک پرنده فروش است. کجا او را پیدا کرده‌اند و یا  او را با پولشویی آورده‌اند. این حرف‌ها واقعا قلب من را درد می‌آورد. طبیعی است که فوتبالیست با ذهنش بازی می‌کند و من با این حرف‌ها نمی‌توانستم تمرکز لازم را داشته باشم. می‌گفتند که من حتی یک کنترل توپ ساده نمی‌توانم انجام دهم در حالی که قبل از اینکه به ایران بیایم در سری آ برزیل حضور داشتم.

او گفت: باید درباره قراردادم باید بگویم که من فقط با دریافت حقوق ماهیانه پرسپولیس را ترک می‌کنم. در صورتی که هر بازیکن دیگری بود می‌گفت حداقل ۷۰-۶۰ درصد پولم را بدهید تا بروم. این بخاطر این است که خودم و مدیربرنامه‌هایم احترام زیادی برای پرسپولیس قائل هستیم.  من یک بازیکن جوان هستم و این سال آخر فوتبال من نیست. من نمی‌خواهم فقط یک پول بادآورده بگیرم و بخاطر احترامی که برای پرسپولیس قائلم فقط حقوق ماهیانه‌ام را می‌گیرم. من ایران را با خاطره‌های خوب ترک می‌کنم. یک روز به ایران بر می‌گردم و آن افرادی که حملات ناجوانمردانه‌ای به من کردند از حرف‌های خود پشیمان می‌شوند. منتظر بازگشت من به لیگ ایران باشید و بازی‌هایم را در ادامه فصل ببینید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =