۷ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۳۷
کد خبرنگار: 2503
کد خبر: 83573015
۰ نفر

برچسب‌ها

شکست منچستریونایتد برابر آستانه

تهران-ایرنا- صعود تیم فوتبال منچستریونایتد به مرحله حذفی رقابت های لیگ اروپا پس از شکست پنجشنبه شب این تیم برابر آستانه قزاقستان به عنوان تیم اول تاخیر افتاد.

در این دیدار که از گروه دوازدهم و درچارچوب هفته پنجم این لیگ در آستانه برگزار شد، بازیکنان میزبان از شاگردان گرانقیمت «اوله گنارسولسشیر» در ورزشگاه خودی پذیرایی کردند و در پایان این تیم پرهوادار را با نتیجه ۲ بر یک شکست دادند و ضمن خلق یکی از مهم ترین نتایج این هفته رقابت های لیگ اروپا، راهیابی آنان به عنوان تیم اول به تعویق انداختند.

«دیمتری شومکو» دردقیقه ۵۵  با کمک «برنارد» مدافع میانی شیاطین سرخ که در دقیقه ۶۲ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد برای تیم آستانه گلزنی کردند.

لحظه به ثمر رسیدن گل دیمتری شومکو 

این درحالی است که درطرف مقابل «جسی لینگارد» در دقیقه ۱۰ تنها گل تیمش را درون دروازه میزبان جای داده بود.

شاگردان سولسشیر با قبول این شکست غیر منتظره با ۱۰ امتیاز همچنان در صدر ماندند.

هوادار مغموم منچستریونایتد پس از شکست تیمش برابر آستانه

آستانه ای ها نیز با کسب نخستین پیروزی خود سه امتیازی شده اما در قعر جدول رده بندی این گروه ماندند.

همچنین ترابزون اسپور ترکیه که «سید مجید حسینی» مدافع ملی پوش ایرانی را دراختیار خود دارد مقابل ختافه با نتیجه یک برصفر شکست خورد.

حسینی دراین دیدار ۷۰ دقیقه برای نماینده ترکیه بازی کرد و یک کارت زرد نیز گرفت این دیدار از گروه سوم این رقابت ها برگزار شد.

ختافه با کسب هر سه امتیاز این دیدار ۹ امتیازی شد و به لطف تفاضل گل مناسب تر نسبت به کراسنودار رده دوم جدول رده بندی این گروه باقی ماند و ترابزون با یک امتیاز در قعر جدول این گروه ماند.

دردیگر دیدار این گروه نیز کراسنودار با نتیجه یک برصفر بازل را مغلوب کرد.

هم اکنون بازل با ۱۰ امتیاز در صدر جدول رده بندی این گروه ایستاده است و ۲ تیم کراسنودار و ختافه نیز با ۹  امتیاز در رده های دوم وسوم جدول رده بندی قراردارند تا معادلات صعود این گروه با کسب نتایج امشب پیچیده تر از قبل شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =