سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی: تیم داوری تمرکز بازیکنانمان را بر هم زد

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام گفت: تیم داوری این بازی با تصمیم‌های خود تمرکز بازیکنانمان را در مواقعی از بازی برهم زد و ما نسبت به این موضوع گله‌مند هستیم.

به گزارش ایرنا فرزاد کوهیان پنجشنبه شب پس از باخت تیمش مقابل مهرام تهران در هشتمین هفته لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: بازی سختی بود، بازیکنان تیم ما خیلی خوب جنگیدند و من از آنها تشکر می کنم همچنین بازیکنان حریف بسیار باتجربه بودند و کارشان را در زمین به خوبی انجام دادند.

وی افزود: بازیکنان ما به لحاظ فنی در مواقعی از بازی، به دلیل تصمیمات اشتباه داوران تمرکز لازم را نداشتند. در این بازی نزدیک و حساس تیم داوری ۲۵ خطا از ما گرفت در حالی که تنها ۱۳ خطا از بازیکنان حریف گرفت. داوران ۲۵ پرتاب آزاد به حریف دادند و خیلی راحت به بازیکنان ما  فنی می دادند.

سرمربی تیم پتروشیمی با بیان اینکه قضاوت داوران عادلانه نبود گفت: برای رییس کمیته مسابقات لیگ متاسفم که با تیم ما اینگونه  برخورد می کند. در جریان بازی وقتی با او صحبت می کردم بارها به من اهانت کرد. انتظار داریم حداقل به خاطر آبروی خودشان هم که شده بازی ها را  درست مدیریت کنند.

وی افزود: از حمایت هواداران در این دیدار تشکر می کنم اما بسیار ناراحت شدم که نتوانستیم با برد در این بازی آنها را خوشحال کنیم. تیم ما رفته رفته بهتر می شود و به آینده بسیار امیدوار هستیم.

کوهیان گفت: تلاش می کنیم در بازی های بعدی این شکست را جبران کنیم. ما بازیکنان خوبی داریم و همه برای موفقیت تیم تلاش می کنند.

دیدار تیم‌های پتروشیمی و مهرام با برتری ۷۶ بر ۷۴ به سود مهرام به پایان رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =