انصاری‌فرد: جونیور فسخ کرد، یک مهاجم گلزن خارجی جذب می‌کنیم

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: «جونیور براندائو» با باشگاه پرسپولیس به توافق رسید و قرارداد خود را با دریافت مبلغی فسخ کرد و به باشگاه لوگودورتس هم اعلام داشت تا پایان فصل هیچ ادعایی در قبال آنها نخواهد داشت.

«محمد حسن انصاری‌فرد» در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت: حدود یکماه قبل «گابریل کالدرون» به صورت رسمی به ما در جلساتی که به اتفاق «افشین پیروانی» برگزار کردیم، اعلام داشت که باشگاه می‌تواند با جونیور فسخ کند. البته ایجنت ایرانی وی هم کمی زودتر به «حسین قدوسی» مدیر روابط عمومی باشگاه گفته بودند که امکان فسخ وجود دارد.

وی افزود: مذاکرات از آن موقع آغاز شد و طی این مدت جلساتی بین ما و مدیر برنامه های ایرانی در گفت و گوهایی با ایجنت برزیلی انجام و توافق نامه هم تنظیم شد. به صورت مداوم نیز با «سیدجلال حسینی»، «مهدی خواجه وند» و قدوسی مدیران بین الملل، حقوقی و روابط عمومی باشگاه با نمایندگان جونیور و مسوولان بخش ها و کمیته‌های باشگاه لوگودورتس در ارتباط بودیم. در نهایت این قرارداد اقاله شد و باشگاه پرسپولیس به همکاری خود با این بازیکن خاتمه داد و بازیکن به باشگاه بلغاری هم این موضوع را اعلام و تاکید کرد. بر اساس این توافق وی ادعایی تا پایان مدت قرارداد با پرسپولیس نسبت به آنها نیز ندارد.

انصاری فرد ادامه داد: از تلاش‌های مدیران بخش‌های مختلف باشگاه و باشگاه بلغاری تشکر می‌کنم. نمایندگان جونیور و خود این بازیکن هم حسن نیت داشتند و تلاش آنها بر اقاله با تعامل همه جانبه و یک رقم معقول بود. فارغ از عملکرد بازیکن باید عنوان کنم که جونیور بازیکن اخلاق مداری بود. او هنگام خداحافظی چند بار کلمه ببخشید را تکرار کرد و دنبال این نبود که کل مبالغ قرارداد خود را بگیرد و یا دریافتی بیشتر از مدت زمان حضور خود داشته ‌باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: جونیور رفتاری همچون برخی خارجی‌های تیم که در گذشته به رغم عملکرد نامطلوب دنبال دردسر تراشی و شکایت و یا فسخ یکطرفه بودند نداشته است. وی حق و حقوق خود تا به امروز را دریافت کرد و مدیریت ذیحسابی باشگاه هم به ما گزارش داد که جونیور حتی مبالغی کمتر از میزان دریافتی خود تا امروز دریافت و فسخ را امضا کرد.

1834

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =