بسیج تهدیدها را به فرصت تبدیل می‌کند

همدان- ایرنا- رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج از نهادهایی است که تهدیدها را تبدیل به فرصتی برای پیشرفت کشور می‌کند.

سردار غلامرضا سلیمانی عصر پنجشنبه در حاشیه اجرای طرح بوم سازگان زاگرس در نهاوند در جمع خبرنگاران بیان کرد: یکی از رسالت های بسیج توجه به مشکلات مناطق مختلف کشور در کنار سایر دستگاه ها است.

وی یادآوری کرد: دهه فجر سال گذشته اجرای ۴۰ هزار طرح محرومیت زدایی در اولویت سپاه و بسیج قرار گرفت که امروز با حضور فرمانده سپاه پاسداران در همدان ۶ هزار و ۱۵۵ طرح بهره برداری شد که یک هزار و ۶۰ طرح آن مربوط به همدان بود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: همچنین اردوگاه صیانت و بازپروری معتادان متجاهر در نهاوند آماده شده و در صورت تامین تجهیزات مورد نیاز فرایند پذیرش معتادان آغاز می شود.

سردار سلیمانی اضافه کرد: این اردوگاه با رعایت تمام استانداردهای درمانی همراه با اشتغال آفرینی اقدام به پذیرش افراد آسیب دیده از مواد مخدر می کند.

وی گفت: همچنین طرح توسعه جنگلکاری توسط شرکت های تعاونی که منبعث از صندوق های قرض الحسنه، مردم یاری و اشغالزایی مردمی است در نهاوند آغاز شد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: این صندوق ها اگر به مرحله ای از توانمندی دست یابند تبدیل به تعاونی می شوند.

سردار سلیمانی بیان کرد: بسیجیان تلاش می کنند که در رونق تولید و مبارزه با بیکاری، تمامی تهدیدها را تبدیل به فرصت کنند.

وی با بیان اینکه با وجود تروریسم آمریکایی اما ملت ایران راهبرد نظام سلطه را شکست داد، گفت: ما بتوانیم بهره نهایی را از این شرایط ببریم و در رونق تولید و مبارزه با بیکاری برنامه بلند، سریع و چابک را به معرض نمایش بگذاریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =