نتایج روز نخست هفته سوم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس

گنبدکاووس - ایرنا - روز نخست هفته سوم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر پنجشنبه با حضور پرشور مشتاقان این ورزش سنتی منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

در این مسابقات ۶۱ راس اسب در دورهای ششگانه به مسافت ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر رقابت کردند و در دور نخست در میان اسب‌های ترکمن دوساله کلاس Maiden اسب بایداق کهری عنوان نخست را از آن خود کرد و در پی او اسب‌های گلین و رضوان‌خان به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

رقابت اسب‌های دوخون دوساله کلاس Maiden در دور دوم برگزار شد که نتیجه آن قهرمانی اسب پرنس‌آلپ بود، اسب آپاچی دوم شد و عنوان سومی این دور به اسب یلدرم رسید.

اسب امیرخان ۲ قهرمان دور سوم رقابت‌های روز نخست هفته سوم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس در بین اسب های ترروبرد دوساله کلاس Maiden بود و پس از اسب قهرمان ، اسب‌های سرخ دل و کرایسلر در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

مشتاقان ورزش سوارکاری در دور چهارم این مسابقات شاهد رقابت اسب‌های تروبرد ۳+ سال هندیکاپ کلاس ۶ بودند که با قهرمانی اسب سردش به پایان رسید، مقام دوم این دور را اسب سالسا کسب کرد و در جایگاه سوم نیز اسب پرنسس لاکی قرار گرفت.

اسب‌های ردوینز، دیبالا و آسناخانم به ترتیب عناوین اول تا سوم دور پنجم این مسابقات در گروه اسب های دوخون ۳+ سال هندیکاپ کلاس ۳ را کسب کردند و در دور ششم این مسابقات در گروه اسب های دوخون ۳+ سال هندیکاپ کلاس ۴ هم اسب‌های وروجک گمیشان، کادنزا و آی‌نور مهرانی به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در پایان مسابقات امروز اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس مبلغ یک میلیارد و ۱۸۸ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده، مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس یه مدت ۲۲ هفته در روزهای پنجشنبه و جمعه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =