۷ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۲
کد خبرنگار: 1389
کد خبر: 83572814
۰ نفر

برچسب‌ها

ماشین‌سازان در بازی خانگی مقابل سایپا پیروز شدند

تبریز - ایرنا - تیم ماشین‌سازی تبریز از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال مهمان خود تیم سایپا را یک بر صفر شکست داد.

با گزارش ایرنا، دیدار تیم های فوتبال ماشین سازی و سایپا عصر پنجشنبه از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز با حضور نزدیک به ۱۱۰ نفر دنبال شد که در نهایت این بازی یک بر صفر به سود تیم میزبان خاتمه یافت.

در نیمه اول این بازی هر دو تیم بازی کسل کننده و بی کیفیتی از خودشان به نمایش گذاشتند، که در این بین هواداران ماشین سازی شعار ماشین حمله کن را سر می دادند و اما دو تیم در پایان نیمه نخست بدون گل به رختکن رفتند.

نیمه دوم شاگردان خطیبی برای کسب سه امتیاز تلاش زیادی کردند تا دروازه سایپا را باز کنند تا اینکه در دقیقه ۶۵ روی محمد قادری خطا صورت گرفت و داور بازی به نفع تیم ماشین سازی پنالتی اعلام کرد و احمد زنده روح اولین گل تیمش را دقیقه ۶۶ به ثمر رساند.

در دقیقه ۹۰ + ۳ تیم سایپا حمله ای روی دروازه ماشین سازان تدارک دید که شاگردان خطیبی با چنگ و دندان از سنگر خود دفاع کردند و این بازی را با نتیجه یک بر صفر پیروز شدند.

به گزارش ایرنا، در طول بازی عزیز معبودی، بابک مرادی، شاهین توکلی، حامد لک و قائم اسلامی خواه از تیم سبز قباها و سعید غلامعلی بیگی، مهیار جباری از تیم سایپا کارت زرد گرفتند.

همچنین مسیح زاهدی دقیقه ۴۳ با فرید بهزادی، سامان نریمان جهان دقیقه ۷۱ با اتابک زارعی و بابک مرادی دقیقه ۸۸ با خرم الحسینی از تیم ماشین سازی و حسین کامیاب دقیقه ۶۶ با معین عباسیان، امیرحسین حسین زاده دقیقه ۷۸ با امیرعلی صادقی و سید محمد مهری دقیقه ۸۴ با  ضا جعفری از تیم سایپا تعویض شدند.

داوری این دیدار را حسین زمانی، فرزاد بهرامی، رحیم حاجیلو، محمد علی پور متقی و فریدون اصفهانیان به عنوان ناظر داوری بر عهده داشتند.

تیم ماشین سازی با برد امروز مقابل سایپا در مجموع با ۱۵ امتیاز به رده نهم صعود کرد و تیم سایپا با ۱۰ امتیاز در رده سیزدهم جای گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =